ZNEUŽÍVANIE DETÍ: AJ VY MÔŽETE POMÔCŤ! POZNÁTE OBJEKT NA FOTOGRAFII? Policajný zbor podporuje kampaň Europolu, v ktorej sú zver…

ZNEUŽÍVANIE DETÍ: AJ VY MÔŽETE POMÔCŤ! POZNÁTE OBJEKT NA FOTOGRAFII?

Policajný zbor podporuje kampaň Europolu, v ktorej sú zverejňované predmety z konkrétnych videí, na ktorých sú zneužívané maloleté osoby. Keďže ide niekedy o nekvalitné videá, prípadne predmety sú príliš malé, samotná kvalita vyzeraných predmetov je tiež nižšia.

Na obrázku môžete vidieť časť predmetu, ktorá sa v jednom z videí objavila. Ako ukázala prax, identifikácia špecifických objektov je dôležitá a môže viesť k odhaleniu páchateľov týchto nechutných trestných činov. Pozrite sa pozorne na predmet, či ho nepoznáte, či neviete, kde sa predáva. Možno ste ho videli na Slovensku, možno niekde v zahraničí na dovolenke.

Ak máte akékoľvek informácie k predmetu, môžete ich poslať:
➡ cez formulár na https://www.europol.europa.eu/stopchildabuse/can-you-help?image=17807
➡ alebo priamo nám, len formou súkromnej správy

Ďalšie informácie o kampani (v anglickom jazyku) a ďalšie predmety nájdete na: https://www.europol.europa.eu/stopchildabuse (kliknite na konkrétny predmet a zobrazí sa vám možnosť odoslať informácie priamo k nemu)

ZASTAVME ZNEUŽÍVANIE DETÍ!

#StopChildAbuse #Europol


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Keď sa o chorobe ľahko číta. Norbert Žilka: Alzheimer – Malý sprievodca Alzheimerovou chorobou

Ut sep 21 , 2021
📅21. september bol Svetovou zdravotníckou organizáciou vyhlásený za Svetový deň Alzheimerovej choroby.🌍 Pri tejto príležitosti vám prinášame rozhovor s riaditeľom Neuroimunologického ústavu SAV Norbertom Žilkom, ktorý je autorom publikácie Alzheimer – Malý sprievodca Alzheimerovou chorobou. Tá prináša ucelený pohľad na tajomný svet ľudského mozgu zasiahnutého neurodegeneráciou.👨‍🔬 Viac sa dočítate v […]