Zdrogovaní jazdili nočnou Nitrou, červená pre nich nič neznamenala

ZDROGOVANÍ MLADÍCI SA PREHÁŇALI NOČNOU NITROU, SEMAFOR PRE NICH NEEXISTOVAL: POLICAJTI ICH VČAS SPACIFIKOVALI

Policajti Oddelenia cestného dozoru a špeciálnych kontrol Krajského dopravného inšpektorátu v Nitre si plnili v nočnej službe svoje povinnosti a pri prechádzaní mestom, na križovatke ulíc Štefánikova a Štúrova, ich zastihol červený signál.

Polícia SR – Nitriansky kraj

Osádka služobného auta sa nestačila čudovať, keď okolo nich na červenú preleteli križovatkou za sebou hneď dve autá. 23-ročný vodič jazdil na vozidle Chrysler a druhý 24-ročný na BMW.

Policajti nezaváhali a krátko po tom oboch vodičov zastavili. Pri kontrole boli podrobení dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Keďže ich správanie nasvedčovalo tomu, že niečo nie je v poriadku, boli vyzvaní, aby sa podrobili odberu biologického materiálu na zistenie, či sú pod vplyvom omamných alebo psychotropných látok.

Muži sa priznali, že pred jazdou požili omamné látky, čo sa preukázalo aj odberom. Za jazdu pod vplyvom drog im boli zadržané vodičské preukazy a bola im zakázaná ďalšia jazda. Skutok bude postúpený na prejednanie na príslušný dopravný inšpektorát.

Je šťastím, že policajti včas zasiahli a nedošlo k žiadnej vážnej a hlavne zbytočnej dopravnej nehode!

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

S veľkou radosťou si vám dovoľujeme oznámiť meno nového šéfdirigenta Opery SND amerického dirigenta Kevina Rhodesa. V súčasnos...

Št máj 12 , 2022
S veľkou radosťou si vám dovoľujeme oznámiť meno nového šéfdirigenta Opery SND amerického dirigenta Kevina Rhodesa. V súčasnosti patrí k najvyhľadávanejším divadelným dirigentom. V 15 krajinách dirigoval koncerty, opery i balety s viac ako 50 orchestrami. Prvýkrát som do kontaktu so Slovenským národným divadlom ešte minulý rok v auguste vďaka […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close