Zbili ho a natočili si to na Instagram

MLADÍCI BILI MUŽA, VŠETKO SI NAHRALI NA INSTAGRAM: POLÍCIA SA PRÍPADU VENUJE OD PRVEJ CHVÍLE

Polícia v Košiciach preveruje podozrenie z výtržníctva a na objasnení intenzívne pracuje

Košickí policajti zaznamenali na sociálnych sieťach videozáznam, ktorý zachytáva protiprávne konanie doposiaľ nestotožnených osôb na jednom z košických sídlisk.

Polícia SR – Košický kraj

Ihneď po jeho vyhodnotení začal vo veci konať príslušný útvar Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach, ktorý nateraz vec preveruje ako podozrenie z trestného činu výtržníctva.

Nie je vylúčené, že po vyhodnotení všetkých dôkazových materiálov a vykonaní všetkých úkonov smerujúcich k zisteniu totožnosti osôb zachytených na videozázname dôjde v tomto prípade k zmene právnej kvalifikácie.

Príslušníci Policajného zboru preveria v rámci vyšetrovania všetky okolnosti incidentu. Vzhľadom na citlivosť uvedeného prípadu polícia nebude počas vyšetrovania poskytovať žiadne čiastkové informácie ani sa nebude vyjadrovať k okolnostiam prípadu.

Odpovede na otázky by malo dať vyšetrovanie prípadu a verejnosť budeme o výsledku vyšetrovania, samozrejme, informovať hneď, ako to situácia vo vyšetrovaní dovolí.

Polícia dôrazne odsudzuje takéto konanie osôb a v takýchto prípadoch okamžite koná a aj bude konať, a to aj v prípade, ak sa ďalším vyšetrovaním preukáže, že účastníkmi sú mladistvé osoby.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Zbili ho a natočili si to na Instagram

Ut máj 10 , 2022
Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Košický kraj on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close