ZBER PRE KOLO – DÚBRAVKA – KARLOVA VES👢🧢👝🌂 Hlavné mesto a spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu a.s. (OLO) prichádzajú so zberným…

ZBER PRE KOLO – DÚBRAVKA – KARLOVA VES👢🧢👝🌂
Hlavné mesto a spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu a.s. (OLO) prichádzajú so zbernými miestami KOLO bližšie k obyvateľom.
👉Kde a kedy bude zberné miesto pre Dúbravku a Karlovu Ves?
19., 20, 21 apríla 2023 (streda – piatok) – 12.00 – 18.00 – Na parkovisku pod IUVENTOU
22. apríla 2023 (sobota) – 08.00 – 15.00 – Na parkovisku pod IUVENTOU
Z kapacitných dôvodov je potrebné veľké predmety ako nábytok priniesť priamo do prevádzky KOLO. Veľké i menšie predmety z druhej ruky je možné v KOLO odovzdať po celý rok.
👉KOLO – Bratislavské centrum opätovného použitia otvorilo OLO spolu s hlavným mestom v októbri 2022. Mestské reuse centrum sa rozkladá na ploche 1 200 metrov štvorcových a je miestom, kde dostávajú na jednej strane nepotrebné, no na druhej strane zachovalé a stále využiteľné predmety druhú šancu. Takéto veci sa nachádzajú aj v domácnostiach Bratislavy a často končia v nádobách na komunálny odpad, aj keď by nemuseli.
Zoznam vecí, ktoré KOLO prijíma/neprijíma nájdu obyvatelia na stránke www.olo.sk/kolo.


Autor správy a foto Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook Zdroj Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

KOMENTÁR K EVANJELIU NEDELE BOŽIEHO MILOSRDENSTVA... 🙏

Ne apr 16 , 2023
KOMENTÁR K EVANJELIU NEDELE BOŽIEHO MILOSRDENSTVA… 🙏 POKOJ VÁM! 👉 V tradičnom evanjeliu Nedele Božieho milosrdenstva Jn 20,19-31 Ježiš pozdravom „Pokoj vám“ dvakrát premáha strach učeníkov a dáva im Ducha, aby v jeho sile odpúšťali ľuďom hriechy a takto získavali pokoj a napokon Ježiš pomáha Tomášovi prekonať skepsu a nevieru. […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close