ZBABELO A BRUTÁLNE NAPADLI MUŽA NA STAVENISKU A UTIEKLI👊 ANI NIE DO HODINY SKONČILI V PUTÁCH 👮‍♂️⛓ ➡️Až trojročný pobyt za mrež…

ZBABELO A BRUTÁLNE NAPADLI MUŽA NA STAVENISKU A UTIEKLI👊
ANI NIE DO HODINY SKONČILI V PUTÁCH 👮‍♂️⛓

➡️Až trojročný pobyt za mrežami hrozí v prípade preukázania viny pred súdom dvom mladíkom z Bratislavy v súvislosti s fyzickým napadnutím muža na stavenisku v blízkosti mosta Apollo.
➡️Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania dvaja mladíci v piatok (13.05.2022) krátko po 17.15 h na stavenisku najprv verbálne a následne fyzicky napadli 30-ročného občana Českej republiky.. Muža udierali päsťami do oblasti hlavy, kopali do rôznych častí tela, udreli dreveným hranolom do tváre a hádzali do neho kocky zámkovej dlažby v dôsledku čoho muž utrpel viaceré zranenia. Z miesta po napadnutí utiekli.
➡️Ani nie do hodiny po tomto čine boli spozorovaní hliadkou Obvodného oddelenia PZ Ružinov západ v blízkosti Pribinovej ulice a následne obmedzení na osobnej slobode. Policajti ich eskortovali na policajné oddelenie kde po vykonaní potrebných úkonov policajný vyšetrovateľ vzniesol obvinenie z trestného činu výtržníctva v súbehu s trestných činom ublíženia na zdraví 20-ročnému Denisovi Z. a 20-ročnému Davidovi P. obom z Bratislavy.
➡️Zo strany vyšetrovateľa bol spracovaný aj podnet k väzobnému stíhaniu obvinených mužov, s ktorým sa sudca stotožnil a obaja obvinení sú v súčasnosti stíhaní väzobne.

📸FOTO: PIXABAY


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

ZRÁŽKA VOZIDLA S CHODCOM NA PRIECHODE PRE CHODCOV 👉Včera (16.05.2022) došlo krátko po 16.30 h v...

Ut máj 17 , 2022
ZRÁŽKA VOZIDLA S CHODCOM NA PRIECHODE PRE CHODCOV 👉Včera (16.05.2022) došlo krátko po 16.30 h v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto k vážnej dopravnej nehode, účastníkmi ktorej bol 14-ročný chodec a vodič vozidla Škoda Octavia. Podľa doterajších informácií došlo na riadne vyznačenom priechode… More Autor správy a foto KRPZBA FB […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close