ZÁHRADA NA TVOJOM BALKÓNE 🎍🌷🌹 Chceli by ste svoj balkón (terasu, lodžiu) zazelenať rastlinami, ale neviete ako na to? Naši priat…

ZÁHRADA NA TVOJOM BALKÓNE 🎍🌷🌹
Chceli by ste svoj balkón (terasu, lodžiu) zazelenať rastlinami, ale neviete ako na to? Naši priatelia z Goethe-Institut Bratislava pripravili 📅v sobotu 7. mája od 10.00 do 12.00 na terase inštitútu bezplatný workshop ZÁHRADA NA TVOJOM BALKÓNE, kde vám všetko vysvetlia.
So záhradnou architektkou Magdalénou Pastvovou si prejdete zakladanie výsadby v kvetináčoch, naučí vás ako sa starať o rastliny v exteriéri, kedy ich vysievať a polievať.
Venovať sa budete okrasným 🌹 aj úžitkovým 🍅 rastlinám a dotknete sa aj témy permakultúry.
Na workshope si každý účastník zasadí rastlinku, ktorá vám potom spríjemní váš domov. Prihláste sa a naučte sa, ako svoj malý exteriérový priestor skrášliť užitočnou zeleňou!
Viac info na https://www.facebook.com/events/3342188929351632?ref=newsfeed


Autor správy, foto a správu publikoval Staré Mesto – srdce Bratislavy on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

INCIDENT V BLÍZKOSTI ŽELEZNIČNEJ STANICE VODIČOVI ELEKTRIČKY SA VYHRÁŽALI ZABITÍM 🚋 👊 ➡️...

Ut máj 3 , 2022
INCIDENT V BLÍZKOSTI ŽELEZNIČNEJ STANICE VODIČOVI ELEKTRIČKY SA VYHRÁŽALI ZABITÍM 🚋 👊 ➡️ Uplynulú stredu (27.04.2022) vo večerných hodinách, po tom ako ukončil svoju jazdu vodič električky na zastávke MHD Hlavná stanica spozoroval neznámeho páchateľa, ako kope do odpadkového koša. Muža upozornil,… More Autor správy a foto KRPZBA FB Posts

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close