VÝSTAVA TANCUJÚCE DOMY JE PRECHÁDZKOU PO MALOKARPATSKOM REGIÓNE Pozývame vás na výstavu autora Daniela Benkiča, ktorú si môžete…

VÝSTAVA TANCUJÚCE DOMY JE PRECHÁDZKOU PO MALOKARPATSKOM REGIÓNE

Pozývame vás na výstavu autora Daniela Benkiča, ktorú si môžete pozrieť v Malokarpatskom múzeu v Pezinku od 9. marca do 3. septembra 2023.

Na pár metroch štvorcových uvidíte budovy, stavby, domy, ktoré majú svoje reálne predlohy roztrúsené po blízkych mestách a mestečkách Trnava, Modra, či Šenkvice, ako aj miestach Pezinka.

Na mnohých obrazoch autor popiera statiku, váhu, výšku či technické vlastnosti budov. Niektoré nájdete pri svojich potulkách regiónom okamžite, pri iných váhate a niektoré sú len v jeho fantázii.


Autor správy a foto Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Polícia SR - Bratislavský kraj's post

So mar 18 , 2023
PRAVIDLÁ CESTNEJ PREMÁVKY PLATIA PRE VŠETKÝCH. PRESVEDČIL SA O TOM AJ VODIČ Z RUMUNSKA 🚔Vo štvrtok 16. 3. 2023 krátko po 10.00H hliadka Oddelenia špeciálnych kontrol Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave, zastavila na diaľničnom hraničnom prechode Čunovo – Rajka jazdnú súpravu prevážajúcu motorové vozidlá. 🚔Pri kontrole hmotnosti bolo zistené, že […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close