VYSMIATI ZLODEJI❓❓ POZNÁTE TÝCHTO MUŽOV? NAPÍŠTE NÁM 📩 ➡️ Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava V sa obracajú na ver…

VYSMIATI ZLODEJI❓❓
POZNÁTE TÝCHTO MUŽOV? NAPÍŠTE NÁM 📩

➡️ Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava V sa obracajú na verejnosť v súvislosti s vyšetrovaním prečinu krádeže, ku ktorej došlo na Rusovskej ceste v Bratislave v jednej z prevádzok spoločnosti poskytujúcej počítačový servis.
➡️ Podľa doterajších informácií približne v čase od 02.55 hod do 03.15 hod ráno dňa 16.05.2022 mali neznámy páchatelia poškodením zámku na vchodových dverách a použitím násilia vniknúť do vnútorných priestorov prevádzky. Po vstupe do prevádzky mali odcudziť elektroniku, alkohol a následne odísť preč.
➡️ Po niekoľkých minútach sa mali opätovne pokúšať o vstup do prevádzky, čo sa im už cez zatvorené dvere nepodarilo. Svojím konaním mali spôsobiť škodu v celkovej hodnote 2010 €.

➡️ V prípade akýchkoľvek informácií o osobách a skutočnostiach súvisiacich s prípadom nám oznámte na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne nám napíšte formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🎭Zakliata jaskyňa - podujatie zdarma pre odídencov z Ukrajiny už dnes o 17:00 h v Kino Moskva 🍿🥤

St jún 1 , 2022
🎭Zakliata jaskyňa – podujatie zdarma pre odídencov z Ukrajiny už dnes o 17:00 h v Kino Moskva 🍿🥤 Autor správy, foto a správu publikoval Martin – oficiálna stránka mesta on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close