VÝSLEDOK JAZDY S TAKMER 3 PROMILE?❓ ZRÁŽKA V STREDE KRIŽOVATKY🚕❌🚗 ➡️Bratislavskí dopravní policajti boli včera krátko po 12.00h…

VÝSLEDOK JAZDY S TAKMER 3 PROMILE?❓
ZRÁŽKA V STREDE KRIŽOVATKY🚕❌🚗

➡️Bratislavskí dopravní policajti boli včera krátko po 12.00h privolaní k dopravnej nehode, ku ktorej došlo na križovatke ulíc Bajkalská a Trnavská. Jej účastníkmi boli vodičky dvoch vozidiel zn. AUDI.
➡️29-ročná vodička idúca po Bajkalskej ulici v smere do mesta, vošla do križovatky na červený signál STOJ. V dôsledku toho došlo k zrážke s druhým vozidlom AUDI, ktoré prechádzalo križovatkou. Zrážkou došlo k poškodeniu bicykla, ktorý v tom čase držal chodec na priechode pre chodcov. K zraneniu osôb nedošlo. Policajti na mieste podrobili vykonaniu dychovej skúšky 29-ročnú vodičku, ktorej bola nameraná hodnota 1,32 mg/l alkoholu vo vydychovanom vzduchu, čo predstavuje 2,75 promile.
Škoda ktorá bola pri tejto nehode spôsobená bola vyčíslená na viac ako 20.000,-€.
Obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky v tejto súvislosti čelí 29-ročná Dominika B.
➡️Vyšetrovaním presných príčin a okolností tejto nehody sa zaoberajú policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Staré Mesto - srdce Bratislavy's post

Št jún 24 , 2021
🌞 STAROMESTSKÝ PIKNIK SO SENIORMI Vzájomný kontakt. S jeho nedostatkom sa seniori počas pandémie zmierovali len veľmi ťažko. 💚 Dnes sa po dlhom čase stretli aj naživo. Na pikniku v zelenom srdci Bratislavy, na Železnej studničke, si päťdesiatka seniorov z niekoľkých dôchodcovských klubov užívala vzájomnú spoločnosť na pikniku 🥯☕ 🍗🍅🥦, […]

Mohlo by Vás zaujímať