VÝBORNÁ PRÁCA POLICAJTOV PRVÉHO BRATISLAVSKÉHO OKRESU! DO 24 HODÍN OBJASNILI PRÍPAD A ZADRŽALI PÁCHATEĽA ➡️ Uplynulú sobotu (17…

VÝBORNÁ PRÁCA POLICAJTOV PRVÉHO BRATISLAVSKÉHO OKRESU!
DO 24 HODÍN OBJASNILI PRÍPAD A ZADRŽALI PÁCHATEĽA

➡️ Uplynulú sobotu (17.09.2022) krátko pred 04.30 hod na Michalskej ulici v Bratislave došlo k napadnutiu 29-ročného muža.

➡️ Na základe zistených informácií po predchádzajúcom verbálnom konflikte poškodený padol na zem, po tom čo ho v tom čase neznámy páchateľ po vzájomných fyzických úderoch udrel pravou rukou zovretou v päsť do oblasti tváre. V dôsledku čoho boli poškodenému spôsobené viaceré zranenia.

➡️ Do niekoľkých hodín od skutku vďaka operatívno-pátracej činnosti policajtov bol podozrivý muž obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný pred povereného príslušníka Okresného riaditeľstva PZ Bratislava I, ktorým mu vzniesol obvinenie z prečinu výtržníctva v súbehu s prečinom ublíženia na zdraví.

➡️ 50-ročný Zoltán bol umiestnený do cely policajného zaistenia s podnetom na jeho väzobné stíhanie. V prípade preukázania viny hrozí obvinenému trest odňatia slobody až na tri roky.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Polícia Slovenskej republiky's post

St sep 21 , 2022
FOTO Z POLICAJNEJ CHOVNIČKY (1.): NAVŠTÍVILI SME MLADÝCH POLICAJNÝCH PSOV❤️ Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close