VODIČI NEPRECEŇUJTE SVOJE SCHOPNOSTI ZA VOLANTOM ☝️😴🚗 ✅Bratislavskí dopravní policajti aj v súvislosti s dovolenkovým letným ob…

VODIČI NEPRECEŇUJTE SVOJE SCHOPNOSTI ZA VOLANTOM ☝️😴🚗

✅Bratislavskí dopravní policajti aj v súvislosti s dovolenkovým letným obdobím apelujú na vodičov, aby nepreceňovali svoje šoférske zručnosti a dodržiavali prestávke počas dlhších jázd s vozidlom.
✅V prípade dlhších jázd je potrebné spraviť si prestávku a odpočinúť si, aby nedošlo k neželaným komplikáciám v ceste na dovolenku v podobe napríklad dopravnej nehody.
K jednému takémuto prípadu došlo v priebehu uplynulých dní na 49km diaľnice D2 v smere do Bratislavy. Vodič vozidla AUDI A6 s nemeckým evidenčným číslom zrejme takúto prestávku nedodržal a s vozidlom, v ktorom sa v tom čase nachádzala aj jeho manželka a dve deti zišiel mimo vozovky. Tam prerazilo zvodidlá a skončilo nárazom do šikmého svahu. Nehoda sa zaobišla bez vážnejších zranení.
✅Vodičov aj v tejto súvislosti vyzývame, aby počas jazdy vozidlom nepreceňovali svoje schopnosti a správali sa zodpovedne nielen voči sebe ale aj iným účastníkom cestnej premávky.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Vinohradnícky spolok Vajnory

Pi júl 2 , 2021
ZA VAJNORSKÝMI VINÁRMI A VINOHRADNÍKMI #5 � V poslednom dieli našej série o vajnorských vinároch a vinohradníkoch sme natáčali VSV – Vinohradnícky spolok Vajnory. Video sme točili v komunitnom vinohrade tohto spolku, ktorý vznikol v roku 2020 a ktorý si dáva za cieľ záchranu a obnovu vajnorských vinohradov�� 🍇 O […]