Veríme, že víťazom zápasu na Národnom futbalovom štadióne bude slušnosť (a aj pekný futbal). ⬇️⬇️⬇️ 👉 Polícia SR – Bratislavský…

Veríme, že víťazom zápasu na Národnom futbalovom štadióne bude slušnosť (a aj pekný futbal). ⬇️⬇️⬇️

👉 Polícia SR – Bratislavský kraj a aj Mestská polícia Bratislava považujú nedeľný zápas medzi Slovanom a Spartakom za rizikový a predpokladáme, že môže dôjsť k viacerým narušeniam verejného poriadku na štadióne a aj mimo neho. Požiadavkám na presunutie zápasu na neutrálnu pôdu vyhovené nebolo.
👉 Štátni a ani mestskí policajti situáciu nepodceňujú a výrazne posilňujú výkon. V teréne budú policajtky a policajti zo všetkých okresných veliteľstiev mestskej polície.
👉 Zároveň sme sa zúčastnili viacerých bezpečnostný porád na krízovom štábe a rokovali s predstaviteľmi mestskej časti Bratislava – Nové Mesto, Slovenský futbalový zväz a zástupcami oboch futbalových tímov a hľadali spôsoby, ako eliminovať riziká od ľudí, ktorých zámerom nie je vychutnať si športový zážitok.
👉 Medzi opatreniami je zamedzenie rôznych pochodov, neprechodné sektory na štadióne, lístky sa predávajú len na občiansky preukaz, nie je umožnené nosiť kukly a inak zahaľovať tváre, viacnásobná kontrola divákov a ďalšie.
👉 Fanúšikom odporúčame neparkovať pri štadióne, ale využiť parkoviská v širšom okolí a priamo ku štadiónu sa zviesť s Dopravný podnik Bratislava.
👉 Dopravu budú usmerňovať policajtky a policajti, rešpektujte ich pokyny. Zároveň by sme vás radi upozornili, že môže dôjsť ku krátkodobým obmedzeniam v okolí Národného futbalového štadióna (na Bajkalskej, Viktora Tegelhoffa, Príkopovej a Kalinčiakovej).
👉 Ak v nedeľu po 16:00 plánujete cestu mestom, odporúčame zvážiť alternatívne trasy a z dôvodu možných obmedzení obísť okolie Národného futbalového štadióna.
👉 Aktuálne informácie vám prinesieme v nedeľu prostredníctvom našich sociálnych sietí.


Autor správy a foto Mestská polícia Bratislava on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

✅ Riešenie situácie v Nižnej Slanej je zabezpečené 🟢 Riešenie znečistenia rieky Slaná vyžaduje širokú spoluprácu rezortných org...

Pi máj 6 , 2022
✅ Riešenie situácie v Nižnej Slanej je zabezpečené 🟢 Riešenie znečistenia rieky Slaná vyžaduje širokú spoluprácu rezortných organizácií ministerstva hospodárstva a ministerstva životného prostredia, pričom finančné prostriedky na realizáciu opatrení v objeme 200 000 eur zabezpečí ministerstvo financií. Na nekonanie Rudných baní upozornil minister životného prostredia Ján Budaj. Na základe […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close