VČERAJŠIE BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIE MALO POKOJNÝ PRIEBEH 🔘Policajti Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave vykonali v súvislosti…

VČERAJŠIE BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIE MALO POKOJNÝ PRIEBEH

🔘Policajti Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave vykonali v súvislosti s včerajším futbalovým zápasom medzi mužstvami ŠK SLOVAN BRATISLAVA a FC Basel 1893 opatrenie bezpečnostného charakteru. Bezpečnostné opatrenie sa uskutočnilo v súčinnosti s príslušníkmi Mestská polícia Bratislava.
🔘Policajti uložili celkovo trom osobám blokové pokuty, ktoré sa týkali porušenia príslušných ustanovení zákona č.1/2014 Z. z. o organizovaní verejných športových podujatí a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zákona č. 372/1990 o priestupkoch. V jednom prípade bol priestupok odstúpený k ďalšiemu konaniu na príslušný útvar v pôsobnosti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III.
🔘Pred, počas ako aj po skončení športového podujatia sme nezaznamenali prípady závažného narušenia verejného poriadku, prípadne páchania inej protiprávnej činnosti.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR's post

Pi mar 17 , 2023
PODPORUJEME INICIATÍVU OBCHODNÍKOV NA STABILIZÁCIU CIEN POTRAVÍN ℹ️ Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (MPRV SR) víta iniciatívu obchodníkov, ktorá vznikla po vyhodnotení Deklarácie o prejave dobrej vôle vo veci udržania cenovej stability v prípade 13 druhov základných potravín po roku od jej podpisu. Keďže pocovidový vývoj inflácie nenaznačuje pokles […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close