V MODERNEJ KARLOVESKEJ PLAVÁRNI BUDÚ SÚŤAŽIŤ ŠKOLY Po prestávke spôsobenej pandémiou si žiaci karloveských škôl opäť môžu zmerať…

V MODERNEJ KARLOVESKEJ PLAVÁRNI BUDÚ SÚŤAŽIŤ ŠKOLY
Po prestávke spôsobenej pandémiou si žiaci karloveských škôl opäť môžu zmerať sily počas plaveckého podujatia Memoriál Alexandra Dubčeka. Plavecké preteky sa uskutočnia v utorok 21. júna na Školskej plavárni Majerníkova 62. Partnermi podujatia sú Slovenská plavecká federáciu a ZŠ A. Dubčeka.
„Pozývame všetky školy, ktoré pôsobia v Karlovej Vsi. Oceníme najlepších troch z každej disciplíny a navyše aj školu, ktorej žiaci sumárne odplávajú najviac metrov. Nie je dôležité poradie, ale viac odplávaných metrov, takže je dôležité koľko detí sa zapojí, resp. štafiet,“ informuje vedúca referátu správy športových zariadení Anna Paučová.
Súťažiť sa bude v niekoľkých disciplínach 25m voľný spôsob I. stupeň dievčatá, 25m voľný spôsob I. stupeň chlapci, 25m voľný spôsob II. stupeň dievčatá, 25m voľný spôsob II. stupeň chlapci, zmiešaná štafeta 4x25m a liga v minivodnom póle.
Foto: ilustračné


Autor správy, foto a správu publikoval Karlova Ves on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Vnútroblok na Šafárikovej prejde obnovou, obyvateľov pozývame k participácii | Trnava

Pi jún 17 , 2022
Je skvelé, že sa s vami po pandémii môžeme znova stretávať naživo. 😊 Najnovším projektom, ktorý rozbiehame cez participatívne plánovanie, je revitalizácia dvora na Šafárikovej ulici na Prednádraží. V utorok 21. júna pozývame obyvateľov aj návštevníkov tohto priestoru na verejné stretnutie, kde sa budeme spoločne rozprávať, ako by mohol vnútroblok […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close