UZAVRELI SME ŠKOLSKÝ ROK NA EV. ZÁKLADNEJ ŠKOLE & EV. LÝCEU Včera 30.6. sa v našom Veľkom kostole konali služby Božie pri príle…

UZAVRELI SME ŠKOLSKÝ ROK NA EV. ZÁKLADNEJ ŠKOLE & EV. LÝCEU

Včera 30.6. sa v našom Veľkom kostole konali služby Božie pri príležitosti ukončenia školského roka. Kázala zborová farárka Erika Sokola, liturgovali spirituálky (duchovné správkyne škôl) Karolína Konopeusová a Ingeborg Pavlovičová, na organe hral Stanislav Tichý.
V rámci služieb Božích sa pani riaditeľke Ev. lýcea Edite Prostredníkovej, ktorá po 12 rokoch končí na tomto poste, poďakoval biskup Západného dištriktu Ján Hroboň.
Ďakujeme Pánu Bohu za všetko požehnanie. Všetkým učiteľom aj žiakom prajeme príjemné leto a tešíme sa na vás opäť v septembri.

Foto: Hana Dojčanová


Autor správy a foto CZ ECAV Bratislava Staré Mesto on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Ako a kde sa dá objednať na testovanie? - Koronavírus a Slovensko

Št júl 1 , 2021
INFORMÁCIA: Radi by pripomenuli, že bezplatné antigénové testovanie v budove miestneho úradu už nefunguje a MOM v DK Ružinov testuje od 1.7. za poplatok. Podrobnosti o možnostiach testovania nájdete na stránke https://bit.ly/testovanie_po_1_juli Pozn.: Mestská časť nie je zriaďovateľom žiadnej MOM, takže na otázky, ktoré sa týkajú ďalšieho testovania a záležitostí, […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close