UŽ ČOSKORO….PRIDAJTE SA 💚 Svetový deň pletenia a háčkovania na verejnosti. Od roku 2005 vždy druhú sobotu v júni sa oslavuje S…

UŽ ČOSKORO….PRIDAJTE SA 💚
Svetový deň pletenia a háčkovania na verejnosti.
Od roku 2005 vždy druhú sobotu v júni sa oslavuje Svetový deň pletenia a háčkovania na verejnosti.
Chceme ho osláviť aj my s výzvou #hackujvonku.
Pridať sa k výzve môže každý vo svojom meste, na dedine, na ulici, v kaviarni, v parku, v autobuse, v lese či s priateľmi, susedmi alebo rodinou druhú júnovú sobotu, alebo kedykoľvek počas celého júna.
V Bratislave sa zapojíme 11. 6. 2022 – Dom kultúry Lúky – 15.00 – 19.00 v spolupráci s @opletacky.sk. Bude to neformálne stretnutie/piknik bez oficiálneho programu. Akcia sa uskutoční v komunitnej záhrade. Nezabudnite svoj rozháčkovaný, či rozpletený projekt.
Nápad vznikol v spolupráci s K13 – Košické kultúrne centrá a Tvorenie a učenie. Spoluorganizátorom podujatia sú K13- Košické kultúrne centrá.
Tešíme sa na vaše chytré nite.
https://www.kzp.sk/podujatie/hackuj-vonku


Autor správy, foto a správu publikoval Dom kultúry Lúky on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

MIMORIADNE VAROVANIE: DNES SA SPUSTILA MASÍVNA DEZINFORMAČNÁ KAMPAŇ, TRVAŤ BUDE AŽ DO AUGUSTA

Ne jún 5 , 2022
MIMORIADNE VAROVANIE: DNES SA SPUSTILA MASÍVNA DEZINFORMAČNÁ KAMPAŇ, TRVAŤ BUDE AŽ DO AUGUSTA MIMORIADNE VAROVANIE: ZAČALA SA DEZINFORMAČNÁ KAMPAŇ NA PREKRÚTENIE SOVIETSKEJ OKUPÁCIE Z ROKU 1968 V online priestore sa začali šíriť statusy, podľa ktorých o okupácii ČSSR v roku 1968 rozhodol „Ukrajinec“ Leonid Brežnev, vtedajší prvý muž ZSSR. Ide […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close