UPOZORNENIE NA DOPRAVNÉ OBMEDZENIE V PEZINKU⚠️🚧 ➡️Okresný dopravný inšpektorát v Pezinku upozorňuje vodičov na dopravné obmedze…

UPOZORNENIE NA DOPRAVNÉ OBMEDZENIE V PEZINKU⚠️🚧

➡️Okresný dopravný inšpektorát v Pezinku upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia, s ktorými je potrebné počítať predbežne do 31. 07. 2021 v úseku križovatky cesty II/502 s cestou III/1085 smer Limbach a miestna časť Glejovka.
➡️Z dôvodu budovania verejnej kanalizácie v miestnej časti Grinava a s tým súvisiacim presmerovaním dopravy do protismerného jazdného pásu, sú v uvedenom úseku umiestnené dočasné dopravné značenia a dopravné zariadenia.
Vodičov v tejto súvislosti žiadame, aby pri prejazde uvedeným úsekom zvýšili svoju pozornosť a riadili sa príslušným dopravným značením, pripadne na prejazd využili podľa možností iné trasy (obchádzková trasa po diaľnici D1 križovatka Senec, Senec –východ).
➡️Zvýšením pozornosti a dôsledným dodržiavaním pravidiel cestnej premávky a dopravného značenia sa môže predísť mnohým kolíznym situáciám v danom úseku počas trvania vyššie uvedených dopravných obmedzení.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Divadlo Nová scéna v lete na Bratislavskom hrade - Moja kultúra

St júl 14 , 2021
Pozývame Vás v auguste na Bratislavský hrad. Muzikál Mária Terézia#poslednamilosť – posledné tri predstavenia! Koncerty najkrajších muzikálivých skladieb a krst CD z muzikálu Cyrano z predmestia spojený s koncertom a autogramiádou. Vstupenky na www.novascena.sk Divadlo Nová scéna pripravuje na august špeciálne predstavenia a koncerty pod holým nebom na Bratislavskom hrade. […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close