TVORÍME TVÁR NOVÉHO MESTA 2030: NAPÍŠTE NÁM SVOJ NÁZOR DO 17. JÚNA! 📣 Tvár mestskej časti, akú by mala získať v najbližších rok…

TVORÍME TVÁR NOVÉHO MESTA 2030:
NAPÍŠTE NÁM SVOJ NÁZOR DO 17. JÚNA!
📣 Tvár mestskej časti, akú by mala získať v najbližších rokoch, tvoria aj jej obyvatelia – Novomešťanky a Novomešťania. Práve v týchto dňoch sa svojimi názormi, podnetmi a nápadmi môžete zapojiť do prípravy strategického dokumentu – Plánu hospodárskeho a sociálneho rozvoja na roky 2022 až 2030. Čas máte ešte pár dní – do tohto piatka 17. júna!
💬 Práce na zbere dát a dokumentov a ich analýza sa začali na jar tohto roku. Počas mája mestská časť rozbehla druhú fázu, ktorej súčasťou je aj prieskum názorov obyvateľov. „Chceme zistiť, ako sú Novomešťanky a Novomešťania spokojní s kvalitou života v Novom Meste a zároveň sa od nich dozvedieť ich predstavu o budúcom smerovaní mestskej časti,“ skonštatoval starosta Nového Mesta Rudolf Kusý.
👉📲 Anonymný dotazník je k dispozícii na webovej stránke mestskej časti: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeQbCTtIc2Z5sb21Mb3fyN7FDHF20n779OrGMvWN7Slz-3mxg/viewform.
✍️ Okrem online verzie je k dispozícii aj jeho tlačená verzia, ktorú mestská časť doručila do novomestských domácností. Na jeho vyplnenie majú Novomešťania a Novomešťanky čas do 17. júna 2022. Vyplnený „papierový“ dotazník môžete stále ešte priniesť osobne do podateľne miestneho úradu na Junáckej č. 1, do niektorej z pobočiek knižnice, denných centier seniorov, ale prefotenú snímku dotazníka môžete poslať aj mailom na phsr@banm.sk. Všetky odpovede budú spracované anonymne a údaje budú slúžiť výlučne na spracovanie súhrnných štatistických výstupov.
ĎAKUJEME za spoluprácu! 😉👍


Autor správy a foto Bratislava – Nové Mesto on Facebook Zdroj Bratislava – Nové Mesto on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

📦 Deň otvorených dverí 📜 Štátny archív v Humennom 📃 ⌛️ štvrtok 1️⃣6️⃣.6️⃣.⏳⏰ 9️⃣:0️⃣0️⃣ až 1️⃣4️⃣:0️⃣0️⃣ 🕰

Ut jún 14 , 2022
📦 Deň otvorených dverí 📜 Štátny archív v Humennom 📃 ⌛️ štvrtok 1️⃣6️⃣.6️⃣.⏳⏰ 9️⃣:0️⃣0️⃣ až 1️⃣4️⃣:0️⃣0️⃣ 🕰 Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Humenné – MsÚ on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close