Trestný čin krádeže

ALE, KAM SA TAK PONÁHĽAME??🤔🤔

👮🏻‍♂️V súvislosti s vyšetrovaním prečinu krádeže sa policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení muža na videu. Muž, po ktorého totožnosti policajti pátrajú, by svojimi informáciami mohol prispieť k objasneniu krádeže v jednej z obchodných galérií na Kopčianskej ulici v Bratislave.

🚔Podľa doterajších informácií ku krádeži došlo dňa 12.06.2021 krátko pred 18:30 h, kedy mal doposiaľ neznámy páchateľ odcudziť z priestorov obchodnej galérie, kde sa v súčasnosti zariaďuje nové fitnescentrum, mobilný telefón zn. Huawei P30 Pro, tyrkysovo modrej farby. Poškodená ho mala mať voľne položený na lavičke v dámskej šatni.

Krádežou jej bola spôsobená celková škoda vo výške 450,- eur.

👮🏻‍♂️Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť muža na videu, nám oznámte na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

✅ Pre všetkých fanúšikov nulových eurobankoviek sme si pripravili jednu lahôdku 🤩 ✅ Ak zavítate na 🔍 Bratislavské zberateľské d...

St jún 16 , 2021
✅ Pre všetkých fanúšikov nulových eurobankoviek sme si pripravili jednu lahôdku 🤩 ✅ Ak zavítate na 🔍 Bratislavské zberateľské dni, nájdete tu aj tzv. lotériový automat 🎰, v ktorom bude mix vydaní bankoviek 💶 realizovaných pre Slovensko, Česko a Poľsko. Za cenu 3️⃣ eurá si budete môcť zakúpiť náhodný motív, […]

Mohlo by Vás zaujímať