Trestný čin Krádeže

ROBÍ PRÍLEŽITOSŤ ZLODEJA?
POŠKODENÁ ZOSTALA BEZ DÔCHODKU

V súvislosti s vyšetrovaním trestného činu krádeže sa policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava III obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení ženy na fotografiách. Žena, po ktorej totožnosti policajti pátrajú, by svojimi informáciami mohla prispieť k objasneniu majetkovej trestnej činnosti.

Podľa doposiaľ zistených informácii mal neznámy páchateľ odcudziť bez použitia násilia dňa 24.06.2021 v čase 08:45 h v jednom z obchodných centier na Vajnorskej ulici, a to z predajne potravín, ruksak, v ktorou sa nachádzala finančná suma vo výške 447,- eur. Táto suma bola poškodenej vyplatená v podobe dôchodku.

Akékoľvek informácie, ktoré by pomohli polícii stotožniť ženu, môžu občania nahlásiť na bezplatnom čísle polície 158. Prípadne môžu prísť osobne na ktorékoľvek policajné oddelenie alebo napísať polícii na sociálnej sieti: Polícia SR – Bratislavský kraj.

Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Divadlo Aréna's post

So júl 31 , 2021
Súčasnosť prelínajúca sa s dávnou históriou, dvaja ľudia hľadajúci zmysel svojho života a zdroj profesionálnej inšpirácie, v príbehu (aj) o Ludwigovi van Beethovenovi. To bola tretia premiérovaná inscenácia Divadla Aréna v sezóne 2010/2011 s názvom 33 variácií. Miosés Kaufman: 33 VARIÁCIÍ (premiéra: 14.4.2011) Réžia: Martin Čičvák Účinkovali: Emília Vášáryová, Zuzana […]

Mohlo by Vás zaujímať