Tréner belasej U21 Vladimír GÁLA po dnešnom víťazstve nad Púchovom: „Mali sme výborný vstup do…ŠK Slovan Bratislavaon 27. marca 2021 at 13:25

More

Tréner belasej U21 Vladimír GÁLA po dnešnom víťazstve nad Púchovom: „Mali sme výborný vstup do zápasu, rýchlo sme viedli o tri góly, dominovali sme. Súpera sme postavili na nohy vlastnými chybami. Cez prestávku sme si povedali, že musíme akcie doťahovať do konca, čo sa nám aj podarilo a dali sme… MoreRead More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🎖UŽ POČAS ŠTÚDIA DIVADELNÉHO MANAŽMENTU BUDEŠ MAŤ PRIESTOR NA REALIZÁCIU ŠKOLSKÝCH, ČI VLASTNÝCH...Divadlo Labon 27. marca 2021 at 13:54