TOTO NEVYMYSLÍŠ…🤭⬇️ ⚡️ BOL NA NEHO VYDANÝ ZATYKAČ ⚡️ STRATIL DOKLADY ⚡️ IŠIEL SI ICH VYBAVIŤ NA ÚTVAR PZ S DROGAMI PRI SEBE …

TOTO NEVYMYSLÍŠ…🤭⬇️
⚡️ BOL NA NEHO VYDANÝ ZATYKAČ
⚡️ STRATIL DOKLADY
⚡️ IŠIEL SI ICH VYBAVIŤ NA ÚTVAR PZ S DROGAMI PRI SEBE

ZOZNÁMTE SA S OBČANOM MARTINOM..🧔

👮Vyšetrovateľ PZ piateho bratislavského okresu vzniesol obvinenie 38 – ročnému Martinovi O. z Bratislavy pre drogovú trestnú činnosť. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 3 roky až 10 rokov.

🚨Podľa doposiaľ zistených informácii mal menovaný, ktorý bol toho času v pátraní, dňa 21.07.2021 v čase krátko pred 10:00 h navštíviť Oddelenie dokladov na Záporožskej ulici v Bratislave, nakoľko mal stratiť svoje osobné doklady. Muž bol na základe získaných informácii pred budovou PZ podrobený kontrole hliadkou bratislavskej PMJ.
🚨Hneď v úvode prebiehajúcej kontroly mal hliadke PZ uviesť, že má pri sebe drogy. Následne jej dobrovoľne vydal jedno vrecko s obsahom neznámej zelenej sušiny, ďalej tri vrecká s obsahom neznámej kryštalickej látky a jednu plastovú striekačku s obsahom neznámej hnedej kryštalickej látky.
👮 Polícia materiál zaistia a zaslala na kriminalisticko – expertízne skúmanie, ktorého výsledky potvrdili prítomnosť konope a metamfetamínu.

🚔Obvinený Martin bol okamžite eskortovaný do Ústavu na výkon trestu odňatia slobody a Ústavu na výkon väzby.


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Päť psích prírastkov v mestskej polícii

Pi júl 23 , 2021
Naši kynológovia prežívajú šťastné dni. Sučka belgického ovčiaka Bonnie porodila päť krásnych a zdravých šteniatok. Ich otcom je Keyron (4), taktiež belgický ovčiak, ale z variety Malinois. Jeho korene siahajú až do Holandského kráľovského spolku policajných psov. V našich končinách je tento služobný pes veľmi známy a najmä úspešný. Povyhrával […]

Mohlo by Vás zaujímať