This content isn’t available right now

­čÉŁ Zajtra o 15.00 h sa m├┤┼żete pr├şs┼ą porozpr├íva┼ą so ┼ípi─Źkov├Żm v─Źel├írom Tom├í┼íom Bla┼íkovi─Źom

ԜǴŞĆako zavies┼ą ├║le na s├şdlisku,
ԜǴŞĆako v─Źel├ím pom├íha┼ą a ┼żi┼ą s nimi v symbi├│ze.

­čÉŁ­čÉŁTom├í┼í je v─Źel├ír, ktor├ęho si na starostlivos┼ą o v─Źely prizvala prezidentsk├í kancel├íria a vedie v─Źelstv├í aj pre firmy a in├ę s├şdlisk├í.

­čÉŁ­čÉŁU─Źite─żka Sl├ívka zase de┼ąom pribl├ş┼żi ┼żivot v─Źiel hravou animovanou formou. Prinesie kost├Żmy a zatancuje s de┼ąmi v─Źelie tance a sp├┤soby ako sa v─Źielky dorozumievaj├║.

­čŹ»­čŹ»Z├írove┼ł oko┼ítujeme mestsk├Ż med – ktor├Ż ma vraj zauj├şmavej┼íiu chu┼ą ako ak├Żko─żvek in├Ż med a dospel├ş m├┤┼żu oko┼ítova┼ą medovinu.

­čŹÇZalo┼ż├şme si komunitn├║ z├íhradu a premen├şme ┼íkared├ę odpadkami zah├ídzan├ę kram├írske svahy na l├║─Źne pastviny pre v─Źely a in├ę ope─żova─Źe?


When this happens, it’s usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it’s been deleted. Autor spr├ívy a foto Bratislava – Nov├ę Mesto on Facebook Zdroj Bratislava – Nov├ę Mesto on Facebook

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Next Post

Photos from Star├ę Mesto - srdce Bratislavy's post

So apr 1 , 2023
Otvoren├Ż stavebn├Ż ├║rad! ­čĆŚ´ŞĆ Pre┼íiel mesiac od prvej konzult├ície dohodnutej cez n├í┼í rezerva─Źn├Ż syst├ęm. Ako to zatia─ż ide stavebn├ęmu ├║radu? Vyzer├í, ┼że ve─żmi dobre, te┼í├ş ve─żk├ęmu z├íujmu a jeho slu┼żby ste za mesiac vyu┼żili celkovo 70 kr├ít. Denne n├ím chodia nov├ę rezerv├ície ku konzult├íci├ím s na┼íimi referentkami a referentmi. ԺɴŞĆ […]

Pre─Ź├ştajte si aj nie─Źo z arch├şvu, ─Źo ste mo┼żno prehliadli...

Bleskov├ę spr├ívy

close