*** SÚŤAŽ *** 📀 Pre návštevníkov piatkového a sobotného predstavenia Sofoklovej drámy Antigona v hlavnej úlohe s Petrou Vajdovo…

*** SÚŤAŽ ***

📀 Pre návštevníkov piatkového a sobotného predstavenia Sofoklovej drámy Antigona v hlavnej úlohe s Petrou Vajdovou a Jánom Koleníkom sme pripravili súťaž o 5 CD a 3 vynilové platne albumu Antigona od Katarzie. Tá je spoluautorkou hudby uvádzanej inscenácie a osobne v nej účinkuje.

📸 Do súťaže sa môže zapojiť každý návštevník starší ako 16 rokov tým, že nám na emailovú adresu info@snd.sk pošle fotografiu/printscreeen svojej vstupenky na piatkové alebo sobotné predstavenie Antigony.

⏳ Súťaž prebieha v dňoch 3. – 5. júna, výhercov vylosujeme následne po uzavretí súťaže a ich mená zverejníme na našom profile. Výhru – podpísaný album speváčky Katarzie vo forme CD alebo vynilu si výherca prevezme v pokladnici novej budovy SND.

🎟 Vstupenky na predstavenie zakúpite tu: https://bit.ly/Antigona_SND

📋 Štatút súťaže nájdete na našej webovej stránke: https://snd.sk/sutaze

📷 Ctibor Bachratý


Autor správy, foto a správu publikoval Slovenské národné divadlo on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Dúbravka - CLONY NA PIEISKOVISKÁCH

Št jún 3 , 2021
CLONY NA PIEISKOVISKÁCH ⛱ V parkoch na Pekníkovej a Horanskej studni pribudli clony, ktoré ocenia najmä mamičky s detičkami počas letných dní.😉 Autor správy a foto Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook Zdroj Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close