#StopLiveTransport #BanLiveExport

Priateľky, priatelia, sledujte nás dnes a zapojte a do výzvy Európskemu parlamentu, ktorý už zajtra hlasuje o budúcnosti živých transportov! DNES popoludní POSIELAME listy poslancom a poslnakyniam EP, ostaňte s nami a pridajte sa!

Dear Member of European Parliament, every year, over a billion animals suffer from being transported alive throughout Europe. We must #StopLiveTransport to protect animals from injury, exhaustion, and even death in trucks and vessels.
With the upcoming plenary vote: Call for a thorough revision of the transport regulation and make strong recommendations to European Commission.
Vote for EU values, vote for animal welfare, #BanLiveExport!

Autor správy a foto Sloboda zvierat on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Zadržali sme muža podozrivého z ublíženia na zdraví (zásahy hliadok 10. - 16. januára) - Mestská polícia Bratislava

St jan 19 , 2022
Počas druhého januárového týždňa sme poskytovali pomoc uzimeným ľuďom, ale aj zranenému mužovi v centre mesta. Zasahovali sme aj pri podozrení z trestného činu. Bližšie informácie k prípadom nájdete v priloženom článku. https://www.msp.bratislava.sk/novinka/27748/zadrzali-sme-muza-podozriveho-z-ublizenia-na-zdravi-zasahy-hliadok-10-16-januara Mestskí policajti počas druhého januárového týždňa poskytovali pomoc uzimeným ľuďom, ale aj zranenému mužovi v centre mesta. […]
close