STALO SA UPLYNULÝ TÝŽDEŇ 📆 👮‍♀️Traja študenti policajnej školy v čase voľna zadržali na parkovisku pred jedným z obchodných do…

STALO SA UPLYNULÝ TÝŽDEŇ 📆

👮‍♀️Traja študenti policajnej školy v čase voľna zadržali na parkovisku pred jedným z obchodných domov dvoch 70-ročných zlodejov. Tí sa vlámali zaparkovaného motorvého vozidla a odcudzili z neho finančnú hotovosť 3 ,-€.
👮‍♀️V utorok došlo na diaľnici D2 k dopravnej nehode, pri ktorej sa prevrátil kamión prevážajúci ošípané. Na nevyhnutne potrebnýc čas bola diaľnica uzavretá, pri nehode sa ľahko zranili dve osoby.
👮‍♀️V plaveckom štvrtku boli policajti privolaní k incidentu v jednom z rodinných domov. 34-ročný muž fyzicky napadol dve ženy vo veku 58 a 72 rokov a spôsobil im viaceré zranenia a zlomeniny. Po príchode policajtov javil muž známky fyzických komplikácii a zvracal. Policajti privolali na miesto záchrannú službu, po jej príchode muž zomrel.
👮‍♀️V priebehu týždňa sme na linke 158 zaznamenali za jeden deň 11 podvodných telefonátov, kedy podvodníci chceli pripraviť ľudí cez telefón o ich úspory.
👮‍♀️V priestoroch čakárne polikliniky na Trnavskom mýte sa z dôvodu údajného predbehnutia v rade k lekárovi dostali do konfliktu dvaja muži. Jeden z mužov vytiahol na druhého nôž, policajti ho na mieste obmedzili na osobnej slobode.
👮‍♀️Koncom týždňa došlo na diaľnici D1 v smere zo Senca do Bratislavy k vážnej dopravnej nehode. Do dvoch vozidiel odstavených v pravom pruhu krátko pred 03.00 h kamión. Jeden muž utrpel ťažké zranenia v oblasti dolných končatín.
👮‍♀️Vo štrtom bratislavskom okrese zavolal na seba muž policajtov po tom, čo si odmietol nasadiť respirátor v potravinách a zamestnanci potravín ho odmietli obslúžiť. Policajti muža poučili o jeho povinnostiach vyplývajúcich z aktuálnych opatrení.
👮‍♀️V noci z piatka na sobotu prepadol 34-ročný muž čerpaciu stanicu na Račianskej ulici. Do desiatich minút od spáchania skutku ho policajti spozorovali a následne obmedzili na osobnej slobode. Muž skončil v cele policajného zaistenia.

#stalosauplynulytyzden #krpzba #bratislavskapolicia


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

OKRUŽNÁ KRIŽOVATKA V ŠURANOCH UŽ SLÚŽI VEREJNOSTI Novovybudovanú okružnú križovatku v centre Šurian už začala užívať motoristic...

Po dec 6 , 2021
OKRUŽNÁ KRIŽOVATKA V ŠURANOCH UŽ SLÚŽI VEREJNOSTI Novovybudovanú okružnú križovatku v centre Šurian už začala užívať motoristická verejnosť. Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií Okresného úradu v Nových Zámkoch vydal rozhodnutie na predčasné užívanie diela na dopravnom uzli – križovaní cesty II triedy vo vlastníctve Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK) č. […]