STALO SA TENTO TÝŽDEŇ 📅 👮Policajti v piatom bratislavskom okrese zadržali a následne obvinili dealera, ktorý prechovával a obc…

STALO SA TENTO TÝŽDEŇ 📅

👮Policajti v piatom bratislavskom okrese zadržali a následne obvinili dealera, ktorý prechovával a obchodoval s drogami na území Petržalky. Pervitín predával v herniach ako aj na iných miestach.
👮V dôsledku silného nárazového vetra došlo v pondelok k pádu stromu na vozidlo BMW na diaľnici D2. Policajti vydali výstrahu pre vodičov.
👮Bratislavskí policajti varujú dôverčivých občanov, aby si dávali pozor na podvodníkov ktorí chcú využitím rôznych foriem podvodov vylákať od ľudí ich peniaze. Dôverčivý 22-ročný muž uveril tomu, že vyhral 2.000.000 ,- Eur a v skutočnosti pri takomto konaní prišiel o 8.000,- Eur.
👮Dopravní policajti zastavili na diaľnici autožeriav. Pri kontrole zistili preťaženie vozidla o 20 ton, vodič nemal potrebné povolenie na prevoz.
👮17-ročný mladík, ktorý utiekol z reedukačného centra, okradol na ulici ŤZP seniorku, ktorej ukradol kabelku za bieleho dňa. Policajti ho zadržali v ten istý deň na železničnej stanici a po vykonaní potrebných úkonov obvinili zo zločinu lúpeže.
👮Na jednom z priechodov pre chodcov došlo koncom týždňa k zrážke vozidla a bežca. Ten utrpel ťažké zranenie v oblasti dolnej končatiny a bol prevezený do jednej z nemocníc.
👮Zodpovedný senior sa nenechal oklamať podvodníkmi, ktorý ho chceli pripraviť o celoživotné úspory. Podvodník sa mu predstavil ako jeho syn a požiadal ho o zaslanie finančnej hotovosti na bankový účet. Senior však cestou do banky zavolal svojmu skutočnému synovi a zistil, že ten od neho žiadne peniaze nepýtal. Vďaka tomuto telefonátu neprišiel o svoje úspory.
👮Pri cestovaní vlakom do Bratislavy pred jednou cestujúcou začal muž na verejnosti onanovať. Žena jeho správanie oznámila na linke 158 a policajti muža zadržali. Teraz čelí obvineniu z trestného činu.

#stalosauplynulytyzden #krpzba #bratislavskapolicia


Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

📣 FEBRUÁR V DIVADLE ARÉNA‼ Aj vo februári sme si pre Vás pripravili to najlepšie z najlepšieho a garantujeme vám, že žiaden náš...

Ne jan 23 , 2022
📣 FEBRUÁR V DIVADLE ARÉNA‼ Aj vo februári sme si pre Vás pripravili to najlepšie z najlepšieho a garantujeme vám, že žiaden náš divák nebude mať núdzu o smiech. Vyberte sa do divadla‼ Podporíte tým kultúru a strávite s nami príjemný čas. 😉🥰 ▶️ 01.02.2022 o 19:00 | ĽADVINA – […]
close