STALO SA MINULÝ TÝŽDEŇ 📅 👮‍♀️Policajti v Malackách chceli zastaviť muža na babette, vodič sa však pred nimi dal na útek. Ten s…

STALO SA MINULÝ TÝŽDEŇ 📅

👮‍♀️Policajti v Malackách chceli zastaviť muža na babette, vodič sa však pred nimi dal na útek. Ten skončil jeho pádom do trávnatého porastu vedľa cesty. Pri následnej kontrole vodičovi namerali 2,85 promile alkoholu. Vodič reagoval slovami : „ idem rovno ze šenku!“
👮‍♀️V pondelok došlo na Šalviovej ulici k požiaru jedného z bytov obytného domu. Pri hasení bola z jeho vnútorných priestorov vynesená 81-ročná žena. Pri hasení bola nariadená aj evakuácia obyvateľov. Presné príčiny požiaru policajti druhého bratislavského okresu vyšetrujú.
👮‍♀️Policajti bratislavskej krajskej kriminálky spolu a policajti Okresného riaditeľstva PZ v piatom bratislavskom okrese objasnili ďalšiu drogovú trestnú činnosť. Obvineniu čelí 30-Jakub z Bratislavy, ktorému hrozí za obchodovanie s metamfetamínom niekoľkoročný pobyt za mrežami.
👮‍♀️V mestskej časti Dúbravka došlo k tragickej dopravnej nehode. Pri vchádzaní do podzemnej garáže došlo k zrážke vodičky vozidla Land Rover a 79-ročného chodca. Ten na mieste spôsobeným zraneniam podľahol.
👮‍♀️V stredu došlo v centre Bratislavy ku konfliktu medzi taxikárom a cyklistom. Vodič taxislužby následne narazil do cyklistu, ten mu spadol na kapotu vozidla a pri páde ho tlačil pred vozidlom. Vodič mu ale prešiel cez nohy a spôsobil mu zranenia a z miesta ušiel. Policajti kriminálnej polície taxikára v nočných hodinách zadržali a umiestnili do cely policajného.
👮‍♀️Na diaľnici D1 v smere do Bratislavy došlo k vážnej dopravnej nehode. Vodič vozidla Škoda sa pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a narazil do nákladného motorového vozidla. Pri hrozivom náraze však neutrpel žiadne zranenia a z vozidla vyšiel po svojich.
👮‍♀️Tento týždeň sme sa obrátili na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní po troch páchateľoch, v prvom prípade „kohútí muž“ v súvislosti s vyšetrovaním trestného činu vydierania; ďalej po neznámom mužovi ktorý odcudzil pri lúpeži poškodenej žene dámsku topánku; a po mužovi, ktorý vyberal listy zo schránok v obytnom dome a otváral ich. „Kohútieho muža“ sa aj vďaka interakcii s verejnosťou podarilo zadržať.
👮‍♀️Policajti Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave realizovali rozsiahle bezpečnostné opatrenie v súvislosti s futbalovým zápasom medzi mužstvami FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava.

#stalosauplynulytyzden #krpzba #bratislavskapolicia


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Pozvánka na Deň rodiny

Po máj 9 , 2022
👨‍👩‍👧‍👦POZÝVAME NA DEŇ RODINY 👧 už túto sobotu 14. mája sa v rámci Roka mládeže uskutoční v areáli Budatínskeho parku podujatie Deň rodiny. Pre rodiny a mládež je pripravený bohatý program, ktorého súčasťou bude cirkusová šou, divadlo, tvorivé dielne, diskusie a množstvo ďalšieho. Na záver vystúpi aj známa speváčka Simona […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close