SPOMIENKA NA DEŽA Už o pár dní zaplní Park na Fedákovej hudba, k tomu stretnutia a výnimočná atmosféra. Festival sa začína o 14….

SPOMIENKA NA DEŽA
Už o pár dní zaplní Park na Fedákovej hudba, k tomu stretnutia a výnimočná atmosféra. Festival sa začína o 14.00 programom pre deti i dospelých, zaznejú aj piesne z muzikálu Neberte nám princeznú, nemala by chýbať ani legendárna zvučka televíznej relácie pre deti Poďte s nami z Dežovej dielne.
Po detsko-spomienkovom úvode bude program na Fedákovej patriť hudobnému odkazu Deža Ursinyho v podaní rôznych hudobníkov, umelcov.
Dežove piesne zaspieva jeho syn Jakub, ktorý sa stará a rozvíja otcov odkaz, skupina Defintívum, výnimočného sláčikového podania skladieb Deža Ursinyho sa zhostí Moyzesove kvarteto.
Program bude pestrý 😉


Autor správy a foto Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook Zdroj Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🥳 Ďalšia OLDIES PÁRTY v plnom prúde! Vítané sú všetky ročníky, tak neváhajte a prídite na Vápencovú / futbalový štadión 😎

Ut sep 14 , 2021
🥳 Ďalšia OLDIES PÁRTY v plnom prúde! Vítané sú všetky ročníky, tak neváhajte a prídite na Vápencovú / futbalový štadión 😎 Autor správy a foto Devínska Nová Ves – oficiálna stránka on Facebook Zdroj Devínska Nová Ves – oficiálna stránka on Facebook

Mohlo by Vás zaujímať