SPOLOČNÉ CVIČENIE KYNOLÓGIE MV SR

ABY STE BOLI V TÝCH NAJLEPŠÍCH RUKÁCH: TRI ZLOŽKY MV SR CVIČILI SPOLU👮‍♂️👨‍🚒🧗‍♂️🦮

Psovodi Polícia Slovenskej republiky a Horská záchranná služba sa v apríli po prvýkrát stretli na spoločnom cvičení. Pripojili sa k nim aj príslušníci Hasičský a záchranný zbor.

Precvičovali vyhľadávanie nezvestných osôb v rumoviskách, zboreniskách a lesných plochách vrátane záchrany osôb pri simulovanom požiari budovy.

Cvičenie sa konalo v oblasti Slovenského raja, Košíc a Spišskej Novej Vsi.

Pre policajtov, horských záchranárov a hasičov to bola veľká skúsenosť pracovať spoločne, koordinovať záchrannú akciu a vedieť sa dohodnúť na spoločných postupoch. Aj vďaka takýmto cvičeniam môžu byť zložky rezortu vnútra efektívnejšie pri záchrane ľudských životov.
_______
Video: Miroslav Hajdú
_______
Hudba:

Hiraeth (CC-BY) by Scott Buckley (www.scottbuckley.com.au)
https://soundcloud.com/scottbuckley
Music provided by https://www.plugnplaymusic.net

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo vnútra SR on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

V DETSKEJ NEMOCNICI V ĽVOVE LEŽÍ 11-ROČNÉ DIEVČA S AMPUTOVANÝMI NOHAMI Pred mesiacom obleteli svet zábery brutálneho raketového...

So máj 14 , 2022
V DETSKEJ NEMOCNICI V ĽVOVE LEŽÍ 11-ROČNÉ DIEVČA S AMPUTOVANÝMI NOHAMI Pred mesiacom obleteli svet zábery brutálneho raketového útoku na železničnú stanicu v Kramatorsku. V priebehu pár sekúnd tam prišlo o život najmenej 59 ľudí vrátane 7 detí a mnoho ďalších bolo ťažko zranených. V Detskej nemocnici v Ľvove leží […]
close