ŠPECIÁLNE CVIČENIE POLICAJNÝCH JEDNOTIEK ZO SLOVENSKA A ČESKEJ REPUBLIKY

FOTOGALÉRIA: ŠPECIÁLNE CVIČENIE POLICAJNÝCH JEDNOTIEK ZO SLOVENSKA A ČESKEJ REPUBLIKY

V uplynulých dňoch navštívili Banskú Bystricu policajti špeciálnej jednotky URNA z Českej republiky.

V spolupráci s PPÚ Banská Bystrica a pod odborným dohľadom lektorov Slovenskej zdravotníckej univerzity absolvovali špeciálne cvičenie, zamerané okrem taktickej prípravy, ktorú bežne využívajú pri svojej práci, najmä na poskytovanie zdravotnej pomoci pri všetkých druhoch zranení.

Polícia SR – Banskobystrický kraj

Počas výcviku bola využitá najmodernejšia dostupná technika a policajti trénovali v podmienkach, ktoré najreálnejšie pripomínali situácie, s ktorými sa môžu pri práci stretnúť.

Náročnosť cvičenia zvyšovali neznáme priestory a udalosti, na ktoré neboli vopred pripravení. Rozhodovať sa museli doslova v sekundách, ktoré v reálnej situácii môžu ľuďom zachrániť život!


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia Slovenskej republiky on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

PORAZME HO, KÝM NÁS NEPORAZÍ - NOVÝ VIZUÁL A TV SPOTY 🎬 Nová fáza kampane nadväzuje na aktivity, ktoré kontinuálne realizujeme ...

Pi okt 15 , 2021
PORAZME HO, KÝM NÁS NEPORAZÍ – NOVÝ VIZUÁL A TV SPOTY 🎬 Nová fáza kampane nadväzuje na aktivity, ktoré kontinuálne realizujeme niekoľko mesiacov. Spoty a grafiky sú výsledkom spolupráce s agentúrou MUW Saatchi & Saatchi, ktorá uspela vo verejnom obstarávaní – v súťaži návrhov, ktoré hodnotila komisia zložená zo zamestnancov […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close