SOBOTA? MÁJOVAČKA AJ TANCOVAČKA😉 Maľovanie, tancovanie, maškrtenie. Jednoducho májová zábava pred Domom kultúry Dúbravka. Mestsk…

SOBOTA? MÁJOVAČKA AJ TANCOVAČKA😉
Maľovanie, tancovanie, maškrtenie. Jednoducho májová zábava pred Domom kultúry Dúbravka. Mestská časť Bratislava-Dúbravka ju pod názvom Detská májovačka plánuje na sobou 14. mája. Zábavné popoludnie pre celú rodinu sa začína o 14.00.
Na deti a rodičov čaká: minidisko s maskotmi, Tárajko a Popletajka, zmrzlina, maľovanie na tvár, nafukovací hrad i šmykľavka. Vstup je voľný.
Akýmsi voľným pokračovaním májovej zábavy, no pre skôr narodených je Majálesová tancovačka, tanečné podujatie pre dospelých, ktorá je naplávaná na 14. mája o 17.00 v Dome kultúry Dúbravka. Do tanca zahrá kapela PARTY TIME. Vstup je 3 eurá.


Autor správy a foto Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook Zdroj Dúbravka – mestská časť Bratislavy on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Belasé čaká priamy súboj o titul, potrebujú vašu podporu

So máj 14 , 2022
Počas víkendu sa uskutoční aj jeden mimoriadne zaujímavý zápas, v ktorom sa bude hrať o titul. Ženy ŠK Slovan Bratislava v nedeľu 15. mája o 10:30 vyzvú na Pasienkoch v priamom súboji druhého s prvým Myjavu 💙 Pozývame vás na zápas žien ŠK Slovan Bratislava. Autor správy, zdroj a foto […]
close