Slovan je ochotný vzdať sa významnej časti príjmov s cieľom zaplniť štadión

🏟 Všetkým nám chýba zaplnené Tehelné pole…💙

Slovan sa rozhodol konať a prišiel s novou myšlienkou. Klub je vzhľadom na súčasnú situáciu ochotný obetovať veľkú časť príjmov zo vstupeniek, aby mohol pustiť aspoň zaočkovaných ľudí proti ochoreniu Covid-19 na Tehelné pole v čo najväčšom počte. Klub je pripravený vydať 10 000 takýchto bezplatných vstupeniek.

Ak to bude zo strany štátnych orgánov umožnené, Slovan sa na najbližších piatich domácich zápasov vzdá veľkej časti príjmov zo vstupného a bezplatne pustí na štadión zaočkovaných ľudí. Toto sa samozrejme udeje, ak naša iniciatíva nájde odozvu a budeme môcť sprístupniť štadión pre väčší počet ľudí ako je aktuálnych 500.

Samozrejme, štadión bude otvorený pre všetkých priaznivcov podľa aktuálnych podmienok. Slovan sa touto iniciatívou snaží predovšetkým verejne hovoriť o otváraní štadiónov v čase, keď je čoraz viac ľudí zaočkovaných.


Výzva k návratu ľudí na štadióny. Autor správy, zdroj a foto ŠK Slovan Bratislava on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Dnes štartujeme odpočítavanie do otvorenia denné športového tábora RŠK, p. o.. Ešte stále máte možnosť prihlásiť svoje dieťa do ...

St jún 30 , 2021
Dnes štartujeme odpočítavanie do otvorenia denné športového tábora RŠK, p. o.. Ešte stále máte možnosť prihlásiť svoje dieťa do jedného z voľných turnusov. Viac info nájdete na našom webe tu: https://rskruzinov.sk/rsp/ Autor správy, zdroj a foto Ružinovský športový klub on Facebook