SENIORKA Z PETRŽALKY VYHODILA Z BALKÓNA 11 000 € 👀 POZNÁTE MUŽA VO VIDEU❓❓ ➡️ Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava V…

SENIORKA Z PETRŽALKY VYHODILA Z BALKÓNA 11 000 € 👀
POZNÁTE MUŽA VO VIDEU❓❓

➡️ Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava V sa obracajú na verejnosť v súvislosti s vyšetrovaním zločinu podvodu, ktorého sa dopustil doposiaľ neznámy páchateľ, tým že v pondelok (25.07.2022) telefonicky kontaktoval z neznámeho čísla poškodenú predstierajúc, že je jej syn.

➡️ Neznámy muž vystupujúci pod identitou syna jej uviedol, že pri dopravnej nehode zranil dieťa a potrebuje finančnú hotovosť 11 000 €. 90-ročná seniorka poslúchla a podľa pokynov neznámeho muža vyhodila z balkóna svojho bytu požadovanú hotovosť, ktorú z trávnika zobrala neznáma osoba.

➡️ Poškodená neskôr zistila, že jej syn nemal žiadnu dopravnú nehodu. Neznámy páchateľ ju týmto konaním uviedol do omylu za účelom vylákania finančných prostriedkov a spôsobil jej celkovú škodu vo výške 11 000 €.

➡️ Popis osoby vo videu:
Muž vo veku približne 40 – 45 rokov, silnejšej postavy, ktorý má na sebe oblečené krátke rifľové nohavice, biele tričko s nápisom, biele tenisky a plátenný klobúk bledej farby.

➡️ V prípade akýchkoľvek informácií o osobách a skutočnostiach súvisiacich s prípadom nám oznámte na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne nám napíšte formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

Autor správy a foto Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Dlhodobo pracujeme na zlepšovaní operačného strediska mestskej polície. Teší nás, že v niektorých...

St okt 5 , 2022
Dlhodobo pracujeme na zlepšovaní operačného strediska mestskej polície. Teší nás, že v niektorých veciach môžeme byť inšpiráciou aj pre kolegov a kolegyne z Policajného zboru. ⬇️⬇️⬇️ 🔵 Nové operačné centrum sme otvorili v októbri minulého roku. Išlo o krok, ktorý zrýchlil a zefektívnil nahlasovanie… More Autor správy a foto msp.bratislava […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close