Sánkovanie na Kamzíku bude možné aj večer, opravili sme staré reflektory 💡 🛷Keď nasneží Cvičná lúka na Kamzíku sa stáva najobľúb…

Sánkovanie na Kamzíku bude možné aj večer, opravili sme staré reflektory 💡
🛷Keď nasneží Cvičná lúka na Kamzíku sa stáva najobľúbenejším kopcom na sánkovanie. Nakoľko sa v zime skoro stmieva, mnoho detí s rodičmi sem cez pracovné dni nestíha prísť za denného svetla.
🔦Práve pre nich máme dobrú správu. V spolupráci s Bratislava – hlavné mesto SR, sa nám tento rok podarilo opraviť dlhé roky nefunkčné reflektory, ktoré lúku osvetľujú. Osvetlenie bude zapnuté v dni kedy je sneh, približne do 21:00 hod.

🚌Chcete sa vyhnúť stresom s parkovaním? Využite Sánkobus, linka č.144 medzi Kolibou a Kamzíkom, bude počas dostatočnej pokrývky snehu premávať aj cez pracovné dni do 19.30.

(🎥video je z minulého týždňa, kedy bolo viac snehu)

Autor správy a foto Mestské lesy v Bratislave on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Náhradná mama: Zážitok z divadla by som dopriala všetkým deťom

Po dec 6 , 2021
🎁 Slovenské národné divadlo pripravuje v predvianočnom čase dlhodobý charitatívny projekt „Divadlo pre všetky deti“, ktorého cieľom je umožniť deťom z náhradných rodín a deťom z detských domovov naživo zažiť skutočné, rozprávkové divadlo. Našu kampaň môžete podporiť online príspevkom prostredníctvom portálu https://usmev.darujme.sk/divadlo-pre-vsetky-deti/. Prečo je dôležité, aby čo najviac detí mohlo […]