Rekonštrukcia mosta v Michalovciach prinesie zmeny v doprave🚗🚌 👉Práce na moste M1608 cez rieku Laborec na Vinianskej ceste v Mic…

Rekonštrukcia mosta v Michalovciach prinesie zmeny v doprave🚗🚌
👉Práce na moste M1608 cez rieku Laborec na Vinianskej ceste v Michalovciach potrvajú približne 6 mesiacov, z krajskej kasy si vyžiadajú takmer 800 000 eur.
Košický samosprávny kraj začína ďalšiu z plánovaných rekonštrukcií mostov, v stredu ❗20. apríla❗odštartujú práce na komplexnej oprave mosta M1608 cez rieku Laborec na Vinianskej ceste v Michalovciach. Dôvodom jeho rekonštrukcie je jeho zlý stavebno-technický stav. Podľa posudkov sa nachádza v stave šesť z celkového počtu sedem, čím je na pokraji svojej životnosti. Nedôjde k úplnej uzávere. Most sa bude rekonštruovať po poloviciach a premávka bude vedená vždy v dvoch jazdných pruhoch.
Okrem presmerovania premávky do dvoch jazdných pruhov bude počas rekonštrukcie znížená rýchlosť jazdy na 40 kilometrov za hodinu. Po moste bude naďalej prechádzať aj prímestská či nákladná doprava, ktorej prejazd je z dôvodu havarijného stavu vylúčený na moste na Partizánskej ulici.
Foto: TASR/Roman Hanc
Viac na:
https://web.vucke.sk/sk/novinky/rekonstrukcia-mosta-michalovciach-prinesie-zmeny-doprave.html


Autor správy, foto a správu publikoval Michalovce – srdce Zemplína on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🔵Tlačová konferencia predsedu vlády a ministra pôdohospodárstva po návšteve spoločnosti Penam Slovakia.

Ut apr 19 , 2022
🔵Tlačová konferencia predsedu vlády a ministra pôdohospodárstva po návšteve spoločnosti Penam Slovakia. Autor správy, foto a správu publikoval Úrad vlády Slovenskej republiky on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close