REÁLNA PODPORA DOMÁCEHO OBRANNÉHO PRIEMYSLU PRINÁŠA POŽADOVANÝ PROGRES 📈 🇸🇰 Nevyhnutná modernizácia Ozbrojené Sily SR so sebou …

REÁLNA PODPORA DOMÁCEHO OBRANNÉHO PRIEMYSLU PRINÁŠA POŽADOVANÝ PROGRES 📈

🇸🇰 Nevyhnutná modernizácia Ozbrojené Sily SR so sebou prináša aj jedinečnú príležitosť na podporu a stabilizáciu slovenského obranného priemyslu nielen vo finančnej, ale tiež personálnej a technologickej oblasti.

➡️ Aj vďaka zazmluvneniu zapojenia domáceho obranného priemyslu pri všetkých veľkých modernizačných projektoch sa reálna podpora odzrkadlila aj v číslach – za uplynulé tri roky skupina štátnych podnikov zdvojnásobila tržby na hodnotu viac ako 131 mil. eur v roku 2022 a navýšila počet zamestnancov o viac ako 15 percent.

Na napredovanie pri jednotlivých projektoch v štátnej spoločnosti DMD GROUP sa dnes prišiel pozrieť aj minister obrany Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO.

✅ Ambiciózne ciele má spoločnosť aj pre rok 2023, kedy plánuje prijať ďalších viac ako 250 zamestnancov a pozitívnych zmien sa dočkáme aj v technologickej oblasti.

🪖 V dcérskej spoločnosti ZTS – ŠPECIÁL otvoríme napríklad novú chrómovňu a taktiež nové priestory pre montáž pásových bojových obrnených vozidiel CV-90 pre slovenské ozbrojené sily.

♻️ Pri investíciách však nezabúdame ani na zelené riešenia – na streche spoločnosti vybudujeme fotovoltickú elektráreň s plánovaným výkonom až 2,9 MW, vďaka čomu sa stane hala DM5 prvou dekarbonizovanou halou na Slovensku.

#mosr #obrana #priemysel #slovensko #DMDgroup

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo obrany Slovenskej republiky on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

HLASOVANIE Via vitis - Vajnorský vinohradnícky spolok, prosí o pomoc pri hlasovaní. Do 12.2.2023 sa hlasuje formou žetónov v p...

Ut jan 24 , 2023
HLASOVANIE Via vitis – Vajnorský vinohradnícky spolok, prosí o pomoc pri hlasovaní. Do 12.2.2023 sa hlasuje formou žetónov v predajniach TESCO a v OC Vajnoria za projekt prospešný pre Základnú školu Kataríny Brúderovej. Viac informácií nájdete na webstránke: https://www.viavitis.sk/novinka/41680/v-12-edicii-grantovej-vyzvy-od-tesca-sa-znovu-uchadzame-o-vasu-priazen Ako a kde hlasovať? https://www.viavitis.sk/novinka/42361/navod-ako-hlasovat-v-12-edicii-projektu-tesco-vy-rozhodujete-my-pomahame Čím viac hlasov, tým je väčšia […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close