Protestné zhromaždenie zamestnancov školstva pritiahne dnes do centra mesta viac ako 10 000 ľudí. ⬇⬇⬇ 🔵 Zhromaždenie zamestnanco…

Protestné zhromaždenie zamestnancov školstva pritiahne dnes do centra mesta viac ako 10 000 ľudí. ⬇⬇⬇
🔵 Zhromaždenie zamestnancov školstva začína o 13:30 na Námestí SNP. Následne sa presunie pred budovu Národnej rady Slovenskej republiky. Sprievod budú viesť a aj uzatvárať policajtky a policajti z Mestskej polície Bratislava v spolupráci s Polícia SR – Bratislavský kraj.
🔵 Presun protestujúcich je plánovaný na 14:30. V tomto čase dôjde k obmedzeniu osobnej a verejnej dopravy. Obmedzenia sa dotknú najmä oblasti Hodžovho námestia a Palisád.
🔵 Dopravný podnik Bratislava je pripravený na prípadný odklon alebo obmedzenie liniek, ktoré bude usmerňovať operatívne, pravdepodobne aj s využitím záložných vozidiel.
🔵 K protestnému zhromaždeniu sa chceli pripojiť viaceré zoskupenia a organizované skupiny ľudí, ktorých organizátori odmietli. Vyzývame preto verejnosť, aby prianie organizátorov povoleného protestného zhromaždenia rešpektovali a nechali zamestnancov školstva pokojne vyjadriť svoje požiadavky. Nebudeme tolerovať žiadne narušenia verejného poriadku.
🔵 Mestská polícia Bratislava má posilnený výkon a v teréne budú policajtky a policajti zo Starého Mesta a z Útvaru zásahovej jednotky a kynológie. V prípade potreby vieme presunúť aj kolegov z ostatných mestských častí.


Autor správy a foto Mestská polícia Bratislava on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

MŽP: Parlament zastavil skládkovanie stavebného odpadu 👏 ✅ Poslanci Národnej rady Slovenskej republiky schválili reformu staveb...

St jún 15 , 2022
MŽP: Parlament zastavil skládkovanie stavebného odpadu 👏 ✅ Poslanci Národnej rady Slovenskej republiky schválili reformu stavebného odpadu, ktorá pomôže životnému prostrediu, ♻️ zvýši mieru recyklácie stavebných materiálov pred skončením na skládkach, podporí obehové hospodárstvo a ušetrí peniaze stavebníkov. Reforma je súčasťou novely zákona o odpadoch z dielne ministerstva životného prostredia […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close