Protest pred prezidentským palácom

Mestská polícia Bratislava už od stredy večera vo zvýšenej miere kontroluje centrum mesta, kedy sme sa museli vysporiadať s nepovolenými stavbami rôznych tribún. Aj v tejto chvíli máme posilnený výkon služby a našu činnosť koordinujeme v úzkej spolupráci s Polícia Slovenskej republiky.
Radi by sme vyzvali účastníkov zhromaždenia a aj celú verejnosť k nenásilnému správaniu, k dodržiavaniu verejného poriadku, ako aj k rešpektovaniu pokynov štátnej a mestskej polície.
Nad zhromaždením budeme dohliadať aj v nasledujúcich dňoch. Naše hliadky priebežne monitorujú aj ďalšie lokality, kde by mohlo dôjsť k zoskupovaniu väčšieho množstva ľudí a porušovaniu verejného poriadku.

Autor správy a foto Mestská polícia Bratislava on Facebook Zdroj Mestská polícia Bratislava on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Photos from Staré Mesto - srdce Bratislavy's post

Št júl 29 , 2021
TIETO HOROROVÉ ZÁBERY BUDÚ ČOSKORO MINULOSŤOU Po tom, ako sa nezisková organizácia Dobrý dom vysporiadala s ťarchou, ktorú jej zanechal neslávne známy Maják nádeje, posúvame sa k ďalšiemu dôležitému kroku. Tým bude vyčistenie interiéru budovy na Karpatskej ulici. Pretože od roku 2015 budova chátra, priestory sú kontaminované tonami trusu hlodavcov […]

Mohlo by Vás zaujímať