PROGRAM NA SOBOTNOM TRHU Okrem čerstvého ovocia, zeleniny, mäsa, vajíčok, syrov a iných pochutín nájdete u nás počas celej sobot…

PROGRAM NA SOBOTNOM TRHU
Okrem čerstvého ovocia, zeleniny, mäsa, vajíčok, syrov a iných pochutín nájdete u nás počas celej soboty aj bohatý program. Čakáme vás od 9:00 do 15:00 na Trh-Piac-Markt 2022.

od 11:00 / POSCHODIE / KANTÍNA
Počas trhu vás od 11:00 čaká aj teplý obed v našej pop up kuchyni Kantína. 🍽 Ochutnajte diela od šéfkuchára Daniela Karasa uvarené z ingrediencií od našich trhovníkov. Menu 👉 bit.ly/kantina4jun.

o 10:00 / POSCHODIE / DETSKÁ ZÓNA
🐱 V detskej zóne sa naši najmenší návštevníci môžu tešiť na divadelné predstavenie „Doprava doľava“ od súboru Mici a Mňau: Mačičky spolu s deťmi spoznajú, ktorá ruka a noha je pravá a ktorá ľavá, ktorým smerom ísť doprava a doľava. A že slovo doprava má aj viacero významov. Viete akých? Dozviete sa to v rozprávke.

09:00 – 15:00 / POSCHODIE / BRATISLAVSKÁ KNIŽNÁ BURZA
📚 Na poschodí tržnice bude súbežne s trhom prebiehať Bratislavská knižná burza 2022, kde zoženiete rôzne knižné tituly, grafiky, plagáty a LP platne.

10:00 – 14:00 / Lab.cafe / SOBOTNÉ STUDIYO
✈ Pozývame vás na rodinný workshop. Malí aj veľkí návštevníci sa naučia zostrojiť funkčné svietiace lietadielko, a teda vlastnoručne vyrobenú hračku, ktorá len tak ľahko neomrzí. Viac info 👉 Sobotné stuDIYo | Svietiace lietadielka.

11:30 – 13:00 / Oáza / OTVORENÝ ATELIÉR
🧒 Pozývame vás do otvoreného keramického štúdia na „Hru s hlinou pre deti (aj dospelých)“. Viac info 👉 Otvorený ateliér.

Foto: Nora a Jakub


Autor správy a foto Stará tržnica on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

V letnej príprave súboj slovenského a českého majstra

Pi jún 3 , 2022
V letnej príprave nás čaká aj zaujímavý zápas s českým majstrom FC Viktoria Plzeň ⚽💙 Letná príprava sa začína v pondelok 6. júna. Autor správy, zdroj a foto ŠK Slovan Bratislava on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close