PROGRAM NA SOBOTNOM TRHU 🧸 Okrem potravín a iných pochutín u nás nájdete počas celej soboty aj bohatý program. Vidíme sa 2. 7. …

PROGRAM NA SOBOTNOM TRHU 🧸
Okrem potravín a iných pochutín u nás nájdete počas celej soboty aj bohatý program. Vidíme sa 2. 7. od 9:00 do 15:00 na Trh-Piac-Markt 2022.

od 11:00 / POSCHODIE / KANTÍNA
Počas trhu vás od 11:00 čaká aj teplý obed v našej pop up kuchyni Kantína. 🍽 Ochutnajte diela od šéfkuchára Daniela Karasa uvarené z ingrediencií od našich trhovníkov. Menu 👉 bit.ly/kantina2jul.

o 10:00 / POSCHODIE / DETSKÁ ZÓNA
🧸 V detskej zóne na poschodí sa naši najmenší návštevníci môžu tešiť na divadielko ‚‚Zajko Fajko a Hadík Vadík‘‘ od Divadlo KaSia. Strážkyne lesa Katlinka a Silvána ich prevedú príbehom o priateľstve. Začíname o 10:00 na poschodí!

09:00 – 15:00 / POSCHODIE / BRATISLAVSKÁ KNIŽNÁ BURZA
📚 Na poschodí tržnice bude súbežne s trhom prebiehať Bratislavská knižná burza 2022, kde zoženiete rôzne knižné tituly, grafiky, plagáty a LP platne.

od 9:00 / Lab.cafe / TEDx BRATISLAVA
🔴 Pozývame vás na premietanie konferencie TEDxBratislava 2022: Vzdialení blízki. Pozrite si live-stream prednášok z ich programu 👉 www.tedxbratislava.sk/tedxbratislava-2022/. Vstup je zdarma.

11:30 – 13:00 / Oáza / SWAP RASTLÍN
🌿 Po dlhšej dobe sa bude konať SWAP rastlín, príďte si vymeniť či kúpiť odrezok novej rastlinky. Pozývame vás od 11:00 do 14:45 na 👉 fb.me/e/oVrrMxA1H.


Autor správy a foto Stará tržnica on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

BAZÉN ABSOLVUJE POČAS JÚLOVEJ ODSTÁVKY POVINNÝ SERVIS 🏊‍♀️🧑‍🔧 Letné prázdniny budú ľudia tráviť viac času v prírode či pri vonk...

Pi júl 1 , 2022
BAZÉN ABSOLVUJE POČAS JÚLOVEJ ODSTÁVKY POVINNÝ SERVIS 🏊‍♀️🧑‍🔧 Letné prázdniny budú ľudia tráviť viac času v prírode či pri vonkajších vodných plochách. Tento čas využije Karlova Ves na vypustenie vody z bazéna, jeho vyčistenie a povinnú recirkuláciu. Školská plaváreň otvorí svoje brány opäť s príchodom nového školského roka. 🏊👍 Letné […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close