PROGRAM NA SOBOTNOM TRHU ☀️ Okrem čerstvého ovocia, zeleniny, mäsa, vajíčok, syrov a iných pochutín nájdete u nás počas celej so…

PROGRAM NA SOBOTNOM TRHU ☀️
Okrem čerstvého ovocia, zeleniny, mäsa, vajíčok, syrov a iných pochutín nájdete u nás počas celej soboty aj bohatý program. Vidíme sa od 9:00 do 15:00 na Trh-Piac-Markt 2022.

od 11:00 / POSCHODIE / KANTÍNA
Počas trhu vás od 11:00 čaká aj teplý obed v našej pop up kuchyni Kantína. 🍽 Ochutnajte diela od šéfkuchára Daniela Karasa uvarené z ingrediencií od našich trhovníkov. Menu 👉 bit.ly/kantina11jun.

o 10:00 a 13:00 / POSCHODIE / DETSKÁ ZÓNA
🐱 V detskej zóne na poschodí sa naši najmenší návštevníci môžu tešiť na premietanie animovaných filmov, ktoré pre vás vybrali BIBIANA, Medzinárodný dom umenia pre deti a Festival BAB.

09:00 – 15:00 / POSCHODIE / BRATISLAVSKÁ KNIŽNÁ BURZA
📚 Na poschodí tržnice bude súbežne s trhom prebiehať Bratislavská knižná burza 2022, kde zoženiete rôzne knižné tituly, grafiky, plagáty a LP platne.

10:00 – 14:00 / Lab.cafe / SOBOTNÉ STUDIYO
🖼️ Pozývame vás na sobotné stuDIYo, kde sa naučíte vyrobiť si machový obraz. Čakajú vás rôzne farby stabilizovaného lišajníka, ktorý môžete kombinovať s prírodnými materiálmi, ako napríklad kamene alebo zaujímavé kusy dreva. Viac info 👉 Sobotné stuDIYo | Machové obrazy.

11:30 – 13:00 / Oáza / TVORIVÝ ATELIÉR
🐟 Pozývame vás na detskú hru plnú básničiek a pesničiek s vodnou i letnou náladou a vyrábanie vodného obrazu formou koláže.

9:00 – 15:00 / PRÍZEMIE / DEPAUL SLOVENSKO, nezisková organizácia
🔥 Každú druhú sobotu nájdete na našom trhu ich stánok s najnovším produktom: bezodpadovým podpaľovačom.
👉 Jeho kúpou podporíte prácu s ľuďmi bez domova (a tiež si uľahčíte zakladanie ohňa na víkendovej opekačke 😊).
👉 Na jeho procese výroby sa podieľajú klienti neziskovej organizácie: od prípravy doštičiek, štikania triesočiek cez prípravu knôtov, formovania podpaľovačov do finálnej podoby, až do voskovania a balenia. Vďaka rôznorodosti týchto činností sa do procesu výroby môže zapojiť naozaj akýkoľvek klient aj napriek svojim fyzickým obmedzeniam či zhoršenej motorike. No a v neposlednom rade tak pracujú na získavaní pracovných návykov, cvičení sa v trpezlivosti a budovaní pokoja. Touto zmysluplnou aktivitou si krátia čas pri čakaní na zabezpečenie stabilného ubytovania.
👉 Viac info o podpaľovači aj aktivitách Depaul Slovensko nájdete: www.depaul.sk/bezodpadovy-podpalovac

Foto: Lab.cafe


Autor správy a foto Stará tržnica on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

PRIAMY PRENOS KŇAZSKEJ A DIAKONSKEJ VYSVIACKY 📽️ V sobotu 11.6. sa o 9:30 v Katedrále Svätého Martina v Bratislave uskutoční kň...

Pi jún 10 , 2022
PRIAMY PRENOS KŇAZSKEJ A DIAKONSKEJ VYSVIACKY 📽️ V sobotu 11.6. sa o 9:30 v Katedrále Svätého Martina v Bratislave uskutoční kňazská a diakonská vysviacka. Priamy prenos budete môcť sledovať tu na FB, a aj na našom Youtube. Youtube: tinyurl.com/arcidieceza #abuba #bratislavskaarcidieceza #vysviacka Autor správy a foto Bratislavská arcidiecéza on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close