PRIŠLA STUHOU PREVIAZANÁ ŠKATUĽKA. A V NEJ BOLA BOLA BOLA BOLA… 🍫❓👀 ➡️ Počas včerajšieho dňa jedna zo zásielok prechádzajúcic…

PRIŠLA STUHOU PREVIAZANÁ ŠKATUĽKA.
A V NEJ BOLA BOLA BOLA BOLA… 🍫❓👀

➡️ Počas včerajšieho dňa jedna zo zásielok prechádzajúcich colnou kontrolou na pošte na Tomášikovej ulici v Bratislave, ukrývala v sebe zaujímavé tajomstvo.
➡️ Zdanlivo nenápadná poštová zásielka so sladkou dobrotou sa po označení vycvičeným služobným psom zmenila na vec súvisiacu s drogovou trestnou činnosťou.
➡️ Orientačná skúška na prítomnosť omamných a psychotropných látok potvrdila prítomnosť THC v čokoláde zabalenej v hliníkovej fólii. Z toho dôvodu bola predmetná zásielka zaistená a vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ Bratislava III začal trestné stíhanie vo veci zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Neznámemu páchateľovi hrozí v prípade preukázania viny trest odňatia slobody vo výške tri až desať rokov.

📸 ILUSTRAČNÉ: PIXABAY


Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🔴SLEDUJETE LIVE: privítanie ministra obrany Švédska Petra Hultqvista

Pi jún 3 , 2022
🔴SLEDUJETE LIVE: privítanie ministra obrany Švédska Petra Hultqvista Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo obrany Slovenskej republiky on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close