PRIPRAVEN├Ź NA ZAJTRA? ­čśŐ­čśÄ

PRIPRAVEN├Ź NA ZAJTRA? ­čśŐ­čśÄ


D├ÜBRAVSK├Ł BEH NA KOBYLU AZ-PNEU VERTICAL­čĆâ­čĆâÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
U┼ż t├║to sobotu! ­čśŐ­čĹç
Nov├ę podujatie v atletickom kalend├íri vo─żne nadv├Ązuje na trad├şciu Valent├şnskeho behu. Napl├ínovan├Ż je na 27. m├íja s registr├íciou o 9.00 a spolo─Źnou rozcvi─Źkou s Richardom Vargom o 10.00.
­čĹë┼átart a cie─ż v┼íetk├Żch behov bude na vo─żnom priestranstve na ulici Pod z├íhradami pri Lidli, kde bude pripraven├Ż aj sprievodn├Ż program.
Po spolo─Źnej rozcvi─Źke s triatlonistom Richardom Vargom, pobe┼żia deti rozdelen├ę do vekov├Żch kateg├│ri├ş. ┼átart hlavnej kateg├│rie 10 km na vrchol Dev├şnskej Kobyly a sp├Ą┼ą je napl├ínovan├Ż na 11:00. Kr├ítko na to od┼ítartuj├║ be┼żci v kateg├│ri├ích na 5 km a pobe┼żia po be┼żeckom okruhu ÔÇ×Pe┼ąkaÔÇť.
Ka┼żd├Ż ├║─Źastn├şk z├şska ve─żk├║ liatu kovov├║ farebn├║ pam├Ątn├║ medailu, ch├Żba┼ą nebude ob─Źerstvenie a bohat├í tombola.
­čĹëZ ka┼żd├ęho zaplaten├ęho ┼ítartovn├ęho venuje organiz├ítor 3 eur├í Spojenej ┼íkole na Dolinsk├ęho 1 Bratislava pre ┼żiakov so ┼ípeci├ílnymi pedagogick├Żmi potrebami. Rovnakou sumou, ako sa vyzbiera zo ┼ítartovn├ęho, prispeje aj gener├ílny partner AZ-pneu. Spoluorganiz├ítorom behu mestsk├í ─Źas┼ą Bratislava-D├║bravka. Autorom trasy je slovensk├Ż triatlonov├Ż reprezentant Richard Varga.
­čĹëKateg├│rie
Deti chlapci a diev─Źat├í (do 5 rokov, do 8 rokov, do 12 rokov)
5 km mu┼żi a ┼żeny (do 30 rokov, do 40 rokov, do 50 rokov, do 60 rokov, nad 60 rokov)
10 km mu┼żi a ┼żeny (do 30 rokov, do 40 rokov, do 50 rokov, do 60 rokov, nad 60 rokov)
­čĹëTrasy behov
Detsk├ę behy 500 m, 800 m a 1 km v bl├şzkosti ┼ítartu
5 km na be┼żeckom okruhu Pe┼ąka
10 km ┼átart ÔÇô Dev├şnska Kobyla (rozh─żad┼ła) a sp├Ą┼ą.

─Äal┼íie inform├ície n├íjdete tu: https://registrace.sportsoft.cz/main.aspx?e=2755&lng=sk&fbclid=IwAR20kkJivZqBTXIoEba3xUfRl9UR_z_3_DELPFUQE6JeFTKcjX-m02Lot7s Autor spr├ívy a foto D├║bravka – mestsk├í ─Źas┼ą Bratislavy on Facebook Zdroj D├║bravka – mestsk├í ─Źas┼ą Bratislavy on Facebook

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Next Post

NOV├Ł HARMONOGRAM ODVOZU ODPADU ­čžÉ Zmena intervalu odvozu trieden├ęho odpadu z rodinn├Żch domov. ­čĹć ­čĹëHlavn├ę mesto v spolupr├íci so sp...

Pi máj 26 , 2023
NOV├Ł HARMONOGRAM ODVOZU ODPADU ­čžÉ Zmena intervalu odvozu trieden├ęho odpadu z rodinn├Żch domov. ­čĹć ­čĹëHlavn├ę mesto v spolupr├íci so spolo─Źnos┼ąou Odvoz a likvid├ícia odpadu a.s. (OLO) men├ş od j├║na 2023 interval odvozu trieden├ęho odpadu z rodinn├Żch domov formou vrecov├ęho zberu (D2D) z 2x mesa─Źne na 1x za 28 dn├ş. Odvoz […]

Pre─Ź├ştajte si aj nie─Źo z arch├şvu, ─Źo ste mo┼żno prehliadli...

close