Príďte si užiť víkend do Starej tržnice! ☀️ Už zajtra, v sobotu 2. 10., sa okrem potravinového Trh – Piac – Markt 2021 od 09:00 …

Príďte si užiť víkend do Starej tržnice! ☀️ Už zajtra, v sobotu 2. 10., sa okrem potravinového Trh – Piac – Markt 2021 od 09:00 do 15:00 môžete tešiť na rôzne sprievodné aktivity:

🍍 Súbežne s trhom budú na poschodí (v časti nad Viechou naturálnych vinárov) prebiehať Africké trhy v Bratislavě, kde zoženiete čerstvé tropické ovocie, sušené ovocie, voňavé korenie zo Zanzibaru, kvalitný čaj, džemy a mnoho ďalších produktov.

📚Na poschodí nájdete aj predajcov Bratislavská knižná burza 2021 so šrokou ponukou knižných titulov, grafík, plagátov a LP platní.

🌿 Od 10:00 do 14:00 si v Lab.cafe môžete vyrobiť vlastné rastlinné terárium. Na workshop nie je potrebná registrácia vopred, viac informácií nájdete 👉 Sobotné stuDIYo

💪 Od 11:30 do 13:00 pozývame dospelých aj tých najmenších na Otvorený ateliér, kde sa pod vedením skúsených lektoriek spoločne zahrajete s hlinou. Vstup do ateliéru je cez Oáza na prízemí.

🌵 Vlastníte rastlinu, ktorej sa u vás doma nedarí alebo by ste jej len radšej dopriali iný domov? Dajte jej šancu na nový život! Počas trvania trhu ju môžete doniesť do našej Oáza, skleníka a adopčného centra pre nechcené rastliny. Okrem toho si v nej môžete kúpiť krásne knižky z vydavateľstva Monokel.

Foto: Lubo Baran


Autor správy a foto Stará tržnica on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

ÚBOHOSŤ SLOVENSKÝCH KONŠPIRÁTOROV

Pi okt 1 , 2021
ÚBOHOSŤ SLOVENSKÝCH KONŠPIRÁTOROV ÚBOHÍ HOAXERI NA SVOJE PERVERZNÉ KLAMSTVÁ ZNEUŽILI NOVORODENIATKO Dezinformátori z rôznych krajín šíria video novorodeniatka. Komentujú jeho vzhľad a tvrdia, že zaň môže vakcinácia matky. Ide o takú zmes bludov, že vypracovanie odborného posudku jeho šíriteľov by mohlo zamestnať znalca v oblasti psychiatrie. Zdroj hoaxu na Slovensku: […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close