PRÍĎTE S DEŤMI V SOBOTU NA FUTBALOVÉ IHRISKO :) Karloveské deti 👧👶👦 oslávia svoj sviatok pestrým programom. Atletické súťaže, la…

PRÍĎTE S DEŤMI V SOBOTU NA FUTBALOVÉ IHRISKO 🙂
Karloveské deti 👧👶👦 oslávia svoj sviatok pestrým programom. Atletické súťaže, lanovka 🚡 lezecká stena 🧗 kurzy prvej pomoci 🚑 reperský koncert, kúzelnícko-žonglérska šou 🪄🤹‍♀️🤹 modelovanie zvierat z balónov 🎈či maľovanie na tvár. To všetko môžu zažiť karloveské deti v sobotu 4. júna od 9.00 do 13.00 h na futbalovom ihrisku na Molecovej 1/A. Takýto bohatý program pripravila pre svojich najmenších obyvateľov Karlova Ves pri príležitosti Medzinárodného dňa detí. Moderátorom podujatia bude Jakub Ružička.
V spolupráci s Longital Sport Club sa môžu deti počas celého predpoludnia zapojiť do súťaží v atletických disciplínach ⚽️🏐🏹🚴‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️. Odmenou im budú medaily 🥇🥈🥉 diplomy a niečo zdravé pod zub. Tí odvážnejší sa môžu zviesť na lanovke či šplhať na lezeckej stene. Ako poskytnúť niekomu prvú pomoc sa naučia tie deti, ktoré sa zúčastnia na kurze prvej pomoci, ktoré pre nich pripravila Gekko Height Security.
Hugo a jeho reperský koncert, program plný pesničiek, tanca a súťaží, je pripravený na 10.00 h. Deti sa aj niečo nové naučia a na záver ich čaká spoločné fotenie. O 11.00 h bude nasledovať zábavná interaktívna kúzelnícko-žonglérska šou, ktorou deti zabaví Slížo. Po jej skončení bude pre deti modelovať zvieratá z balónov 🎈 Medzi 10.00 a 13.00 h si môžu malí oslávenci nechať pomaľovať tvár.
Okrem predpoludňajšieho programu na futbalovom ihrisku je popoludní od 14.00 do 16.00 h pripravené pre deti ešte sladké prekvapenie. Obľúbený zmrzlinár na Pribišovej pri Bille má pre každé dieťa pripravený jeden kopček zmrzliny zadarmo.


Autor správy, foto a správu publikoval Karlova Ves on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

🚴‍♀️❤️‍🔥 Spravte aj vy niečo pre svoje srdiečko a vyrazte do práce na bicykli!

St jún 1 , 2022
🚴‍♀️❤️‍🔥 Spravte aj vy niečo pre svoje srdiečko a vyrazte Do práce na bicykli! Pridajte sa aj vy k stovkám Bratislavčaniek a Bratislavčanov a tisícom ľudí po celom Slovensku, ktorí si po ceste do práce užívajú vietor vo vlasoch, trošku utrpenia, ale aj pevné lýtka a pevné cyklopriateľstvá. Navyše najlepší […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close