Priatelia, včera bola spustená petícia so žiadosťou o výstavbu a revitalizáciu futbalových ihrísk pre deti a mládež v Bratislave…

Priatelia, včera bola spustená petícia so žiadosťou o výstavbu a revitalizáciu futbalových ihrísk pre deti a mládež v Bratislave a o podporu športových aktivít detí a mládeže.

Aj my v Interi chceme, aby deti vymenili počítač a telefóny za loptu a športovanie na čerstvom vzduchu. Futbal dáva deťom omnoho viac ako iba dobrý pocit. Prispieva k ich rozvoju po fyzickej, psychickej aj sociálnej stránke. Pocit, keď si malý futbalista oblečie športový dres je nenahraditeľný a cíti sa výnimočne.

Žiaľ, za posledných 20 rokov zaniklo len v Bratislave viac ako 40 futbalových ihrísk bez adekvátnych náhrad. Aj my sme názoru, že ihriská by sa mali stavať a nie likvidovať. Pridajte sa aj vy prosím k tejto iniciatíve a skvelej myšlienke majiteľa klubu Jána Palenčára Ján Palenčár, ktorému záleží na tom, aby naše deti mali kde športovať, rozvíjať svoj talent a zmysluplne využívať voľný čas.

Naše deti a mládež sú naša budúcnosť. Podpísať petíciu môžete v odkaze nižšie a podporiť ju môžete aj zdieľaním 🙏⬇️

https://www.peticie.com/futbaloveihriskavba


Autor správy, zdroj a foto FK Inter Bratislava on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

PREVIEW | DAC Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava

Ut jún 21 , 2022
📽 Zajtra je na programe 2. prípravný zápas ŠK Slovan pred novou sezónou, aj na Slovan TV 💙 Kto bude hrať a prečo dnes chýbal na tréningu Vernon? Viac info vo videu 👉 https://www.youtube.com/watch?v=p-yZvnJV1iw&ab_channel=%C5%A0KSlovanBratislava Zajtra je od 17:30 na programe 2. prípravný zápas ŠK Slovan pred novou sezónou. Opäť ho […]

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close