PREMÁVKA MHD POČAS NÁVŠTEVY PÁPEŽA (STREDA 15. SEPTEMBRA) ℹ️Stredajší program pápeža Františka bude súvisieť s návštevou Bazili…

PREMÁVKA MHD POČAS NÁVŠTEVY PÁPEŽA (STREDA 15. SEPTEMBRA)
ℹ️Stredajší program pápeža Františka bude súvisieť s návštevou Baziliky Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne – Stráží.
✈️Popoludní sa hlava katolíckej cirkvi presunie na letisko M.R. Štefánika, kde sa uskutoční rozlúčkový ceremoniál
🚔Na základe pokynov od štátnej polície budú opäť uzatvorené tie trasy v meste, ktorými sa delegácie budú presúvať. Ich rozsah či počet sa môže počas dňa meniť. Oblasti, ktoré na nevyhnutný čas nebudú obsluhované: Lamačská cesta, Patrónka, Pražská ul. i okolie letiska v Bratislave.
💪Snažíme urobiť maximum pre to, aby sme zachovali premávku MHD v čo najväčšom rozsahu a preto odporúčame na presun využívať najmä električky.
⚠️CELÝ DEŇ:
➡️Linka 41 bude premávať v skrátenej trase Búdková – Depo Hroboňova. Prestup na trolejbusy bude možný na oboch konečných zastávkach. Úsek Depo Hroboňova – Hlavná stanica nebude obsluhovaný.
➡️Linka 147 nebude vykonávať zachádzku na Kalváriu ani do zóny „Stop“ v jej oblasti.
➡️Linky 201 a 202 budú premávať štandardne, avšak výjazdy a dojazdy oboch liniek medzi zastávkami „Prokopa Veľkého“ a „Pod stanicou“ budú premávať po obchádzkových trasách.
➡️Linka N37 nebude vykonávať zachádzky k Depu Hroboňova.
⚠️V ČASE 2:00 – 4:30
V skorých ranných hodinách budú vypravené mimoriadne spoje na linkách: N33, N34, N53, N55, N61, N70, N72, N80, N93 a N95 v smere na Hlavnú stanicu.
V uvedenom čase bude na týchto linkách zabezpečený, v smere na Hlavnú stanicu, interval 30 minút. 🚊Na Hlavnej stanici bude možné prestúpiť na posilové vlaky Železničnej spoločnosti Slovensko.
⚠️V ČASE 6:30 – 9:00
➡️Linka 20 bude premávať po skrátenej trase Opletalova – Záluhy
➡️Linky 21, 25 a 63 budú premávať obojsmerne odklonom medzi zastávkami „Pod stanicou“ a „OC Bory“ resp. „Stn. Lamač“.
➡️Linky 30 a 37 budú premávať obojsmerne odklonom medzi zastávkami „Lanfranconi“ a „Pridánky“ resp. „Stn. Lamač“.
➡️Linka 32 bude premávať obojsmerne odklonom medzi zastávkami „Botanická záhrada“ a „Hlavná stanica“.
➡️Linka 43 bude premávať v skrátenej trase: Lesopark – Kačín – Červený most.
➡️Linky 83 a 84 budú premávať obojsmerne odklonom medzi zastávkami „Zochova“ a „Záluhy“.
➡️Linka 92 bude premávať v smere Depo Petržalka odklonom medzi zastávkami „Vrančovičova“ a „Zoo“.
➡️Linka 204 bude premávať po presmerovanej trase: Červený most – Ul. Pri Suchom mlyne – Kramáre – Rádiová. Nástup cestujúcich na zastávke „Červený most“ bude na úrovni označníka občasnej zastávky.
➡️Linka 207 bude premávať v skrátenej trase: Zimný štadión – Valašská.
➡️Linka 211 dočasne nebude nepremávať. Nahradia ju linky 204, 209, 212.
➡️Linka 212 bude premávať obojsmerne odklonom medzi zastávkami „Červený most“ a „Suchý mlyn“. Nástup cestujúcich na zastávke „Červený most“ bude na úrovni označníka občasnej zastávky.
⚠️V ČASE 12:30 – 14:30
➡️Linky 61 a 96 budú premávať po skrátenej trase: Hlavná stanica – Prokofievova – Avion Shopping Park.
➡️Linka 65 bude premávať v smere Tbiliská odklonom medzi zastávkami „Ríbezľová“ a „Ivanská cesta“ , a to bez vynechania zastávok.
⚠️V prípade uzávierky Prístavného mosta:
➡️Linka 96 bude premávať v smere Letisko odklonom medzi zastávkami „Bosákova“ a „Prievozská“, neobslúži zastávku Prístavný most.
➡️Linka 98 bude premávať v smere Kukučínova odklonom medzi zastávkami „Ekonomická univerzita“ a „Mliekarenská“, neobslúži zastávku Prístavný most.


Autor správy a foto Bratislava – hlavné mesto SR on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

PREMÁVKA MHD POČAS NÁVŠTEVY PÁPEŽA (STREDA 15. SEPTEMBRA) ℹ️Stredajší program pápeža Františka bude súvisieť s návštevou Bazili...

Ut sep 14 , 2021
PREMÁVKA MHD POČAS NÁVŠTEVY PÁPEŽA (STREDA 15. SEPTEMBRA) ℹ️Stredajší program pápeža Františka bude súvisieť s návštevou Baziliky Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne – Stráží. ✈️Popoludní sa hlava katolíckej cirkvi presunie na letisko M.R. Štefánika, kde sa uskutoční rozlúčkový ceremoniál 🚔Na základe pokynov od štátnej polície budú opäť uzatvorené tie trasy […]

Mohlo by Vás zaujímať