Pozývame vás na 164. derby

Slovan vs Spartak – na Slovensku niet väčšieho a pútavejšieho derby. Belasí majstri v nedeľu 1. mája o 20:00 vyzvú na Tehelnom poli najväčšieho rivala z Trnavy.

Toto derby je na Tehelnom poli prvé od 15. septembra 2019, ktoré nie je nijako limitované opatreniami či obmedzeniami kapacity. K dispozícii je 100 % kapacity štadióna a pri vstupe sa nemusíte preukazovať ničím iným než len vašou permanentkou či zápasovou vstupenkou. Len pripomenieme, že v septembri 2019 prišlo na zápas 14 933 divákov.

Vstupenky na zápas sú v predaji od 8 eur online na https://ticketmedia.sk/performance/985/SK-SLOVAN-BRATISLAVA-vs-FC-SPARTAK-TRNAVA Pokladnice štadióna budú otvorené v deň zápasu od 18:30.


Vstupenky sú v predaji online na Ticketmedia.sk. Autor správy, zdroj a foto ŠK Slovan Bratislava on Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Využite naše športoviská aj počas víkendu. 🎡Preliezky s deťmi : 💻https://rskruzinov.sk/areal-hier-radost-strkovec-ahrs/ 🏓Squash ...

Pi apr 29 , 2022
Využite naše športoviská aj počas víkendu. 🎡Preliezky s deťmi : 💻https://rskruzinov.sk/areal-hier-radost-strkovec-ahrs/ 🏓Squash a stolný tenis: 💻https://rskruzinov.sk/sportova-hala-trnavka/ ⚽Malý futbal, futsal, inline, hádzaná, florbal: 💻https://rskruzinov.sk/ans/ Autor správy, zdroj a foto Ružinovský športový klub on Facebook

Prečítajte si aj niečo z archívu, čo ste možno prehliadli...

close