Pozvánka na hru Experti

Nabáda nás smilstvo páchať ďalšie hriechy?

Hra Experti sa odohráva v „zákulisí“ prevádzky obchodu potravinového reťazca s názvom NAŠÔ.
V prestávkach od driny skutočnej aj predstieranej sa tam stretávajú traja zamestnanci. Pokladníčka, dokladač tovaru a manažér. Smutno smiešni, trápne dojemní obyčajní ľudia, ktorí majú na všetko dianie v spoločnosti a vo svete svoj vyhranený expertný názor, akurát, že v sebe a vo svojich životoch sa strácajú. Rok v supermarkete je delený podľa sviatkov či tematických marketingových týždňov. Vianoce strieda Veľká noc, nemecký týždeň sa mení na ruský, francúzsky, či český. Každý sprofanovaný sviatok a každý podvodne a lacno prezentovaný národný týždeň je dobrou zámienkou k situačnému humoru a nenávistnému táraniu.

Poslednú – siedmu hru, Experti, z projektu Anómia 21 si môžete pozrieť na javisku DPOH 27. 6. (premiéra), 28. 6., 1. 7., a 2. 7.
Po premiére sa uskutoční diskusia s odborníkmi týkajúca sa celého projektu.


Autor správy, foto a správu publikoval Divadlo P. O. Hviezdoslava on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Next Post

Vernisáž výstavy Krása pre ženu stvorená

Pi jún 25 , 2021
SNM – Múzeum Slovenských národných rád, Múzeum M. R. Štefánika hostí výstavu Krása pre ženu stvorená, ktorú publiku predstavila jej autorka Eva Dudková zo Slovenské národné múzeum v Martine. Na výstave otvorenej v rámci MFF MYJAVA môžete vidieť 120 čepcov z celého Slovenska. Dovidenia v múzeu Autor správy, foto a […]